E-Agrar

Ne razumem sta vam ovo znaci. Ja pitam da li taj LN iz katastra moze da se prilozi na e-agrar u vidu pdf ili neke druge vrste fajla? Ovo da stampam i da slikam pa da posaljem to mi je jasno.
 
Za Petra,

Imamo ugovor o zakupu na 7 godinina koji važi do 22.09.2023. Ta parcela nam se ne pojavljuje na spisku naših parcela. Putem eAgrara smo pre 7 dana dostavili ugovor u PDF-u i do sad nema nikakvog odgovora.
Da li to znači da moramo praviti aneks ugovora i da li on mora biti overen kod notara.
Poštovanje odradite ovako (Proces validacije zna da potraje. Što više dostavite papira ti će brže biti gotov proces.
P.S Dodajte i .jpg format
IMG_20230401_130015.jpeg
IMG_20230401_130038.jpeg
 
Ja hteo da upisem naziv parcela ali mi neda posto kao nisam vlasnik parcela

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ne razumem sta vam ovo znaci. Ja pitam da li taj LN iz katastra moze da se prilozi na e-agrar u vidu pdf ili neke druge vrste fajla? Ovo da stampam i da slikam pa da posaljem to mi je jasno.
To vam je proces kako da dodate novu parcelu u slučaju da je ne vidite kada odete na zemljište u svojini (Podržani formati su .jpg i .pdf).
 
Da li pored jmbg zakupodavca treba da ae prilozi i skenirana licna karta(posle upisa jmbg u polje ,nema vise znaka uzvicnika na parcelama)?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Petre vlasnik je umro, a imam ugovor o zakupu sa njim do 2033 godine. Zemlja je presla na naslednika, daje mi i dalje u zakup, pristaje da je na mom gazdinstvu, ali nece da upisemo njegov JMBG. Da li moze JMBG od prvog zakupodavca tj. pokojnika??
 
Petre vlasnik je umro, a imam ugovor o zakupu sa njim do 2033 godine. Zemlja je presla na naslednika, daje mi i dalje u zakup, pristaje da je na mom gazdinstvu, ali nece da upisemo njegov JMBG. Da li moze JMBG od prvog zakupodavca tj. pokojnika??
Pročitajte moj komentar (Koji sam stavio u potpisu)

U ostalom evo vam link Moj komentar

Ukratko od Ponedeljka će biti i ta mogućnost da navedete da je ta i ta osoba (Zakupodavac) preminuo pa onda napišite njegov JMBG kada naslednik ne daje njegov JMBG.
 
Poslednja izmena:
Petre koliko traje proces prover?Pre 7 dana sam ubacio nove parcele i ugovore overene kod notara još mi nisu parcele u ukupnom zbiru.
 
Nazad
Vrh