E-Agrar

Jesi probao kolegi da se uloguješ na E-Agrar. Ja sam pre neki dan uspešno sve uradio i registrovao PG sa svim parcelama, mada nemam puno, sem one jedne koju imam u suvlasništvu sa ženom.Probao sinoć da uđem ponovo i da nešto vidim kad ono,ne može da me pusti da nastavim dalje radnju, na ConsentID vrti, traži šestocifreni PIN ja unesem on opet zeza i tako u krug. Šta raditi, da li ići opet u poštu po novi papir pa novi Consent ili...
Nisam ce cuo sa kolegom, posalo sam mu broj na mail. Moze danas popodne da me zove kad hoce.

Moram do katastra sada da vidim sta je sa ovim parcelama od 14-15 samo su 2 vidljive. Pola se vode na dedu ali slepci pogresli jmbg i prezime kad su unosili i nema tih njiva sad nisu vidljive.

Da li ti stoji u consent id onaj dokument sa tvojim imenom i prezimenom ?
 
Ako ti ugovor važi pisaće ti u polju za tu parcelu, i onda upisuješ jmbg od pokojnika. A ako ti je istekao ugovor onda praviš nov i upisuješ novi jmbg. I moraš priložiti dokument.
 
Hvala. E sad ako i nadjem JMBG od pokojnika da li samo da ga ubacim u e-agrar ili treba i u katastru da se ubacuje.
 
Nisam ce cuo sa kolegom, posalo sam mu broj na mail. Moze danas popodne da me zove kad hoce.

Moram do katastra sada da vidim sta je sa ovim parcelama od 14-15 samo su 2 vidljive. Pola se vode na dedu ali slepci pogresli jmbg i prezime kad su unosili i nema tih njiva sad nisu vidljive.

Da li ti stoji u consent id onaj dokument sa tvojim imenom i prezimenom ?
Unesem onaj šestocifreni broj, traži mi ID, kad njega unesem traži mi da unesem i registracioni kod i za to vreme na računaru izbaci greška....
 
Skeniraj telefonom onaj QR kod, posle stoji stalno. Kada unes taj kod napravi backup za svaki slucaj.

Posel kada ides sa racunara idi na logovanje (mobilni), autmoatski ce ti otvoriti aplikaciju na telefonu (const ID) unes pin na fonu ides aprovu i to je to.
 
Još uvek u rubrici Fond životinja nemam rubrike sa stokom tj.ne piše mi nigde svinje i goveda kao što bi trebalo da piše.
 
Kod nas kažu veterinari,nemamo sa tim nista,pozovite savetodavnu službu za vas kraj.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Aktivno je gazdinstvo, sabralo mi je sve parcele na kraju i pokazuje ukupnu kolicinu zemlje koju obradjujem.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Skeniraj telefonom onaj QR kod, posle stoji stalno. Kada unes taj kod napravi backup za svaki slucaj.

Posel kada ides sa racunara idi na logovanje (mobilni), autmoatski ce ti otvoriti aplikaciju na telefonu (const ID) unes pin na fonu ides aprovu i to je to.
Tako sam uradio prvi put i sve je bilo ok, sad kad sam probao zeza, samo vrti i kaže greška. Sad nisam siguran da li sam i onaj prvi put završio posao do kraja ili je nešto prekinuto. U svakom slučaju hvala na info.
 
Stoji mi obavestenje da je gazdinstvo obnovljeno i pokazuje ukupnu kolicinu zemlje koju obradjujem, tako da bi to trebalo da je ok

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
A koliko se sećam naš kolega Radoslav u svome uputstvu upravo kaže da treba izbegavati QR kod i da je bolje unositi ručno.
Miloše sad idi u kafanu i časti sve, ti si srećan čovek, kod tebe sve funcioniše.
 
Tako sam uradio prvi put i sve je bilo ok, sad kad sam probao zeza, samo vrti i kaže greška. Sad nisam siguran da li sam i onaj prvi put završio posao do kraja ili je nešto prekinuto. U svakom slučaju hvala na info.
Mora kad udjes na consent id da stoji dokument sa tvojim imenom i prezimenom.
 
Kod mene upisane one parcele za koje sam sa ekatastra skidao list nepokretnosti u .pdf formatu. Nije trebalo da idem do katastra za upis jmbg. U cetvrtak sam predao zahtev u katastru, jos uvek se ne vide parcele, a ove sto sam slikao list nepokretnosti sa ekatastra su ubacene.ima i tabela sa zbirnom povrsinom pod kulturama, prakticno!

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
@Lentic_98 Mozda mozes i ti ovako da probas za one parcele za koje nemas upisan JMBG vlasnika u katastru.
 
Još uvek u rubrici Fond životinja nemam rubrike sa stokom tj.ne piše mi nigde svinje i goveda kao što bi trebalo da piše.
Veterinarska ambulanta ima pristup podacima Uprave za veterinu a eAgrar vuce podatke iz baze podataka Uprave za veterinu. Veterinarska ambulanta treba pod tvojim HID-om da upise te podatke tamo i kad to urade automatski postaje vidljivo na eAgraru. Znam to iz prve ruke jer je rodjak vlasnik veterinarske stanice za moje podrucje.
 
Kod mene upisane one parcele za koje sam sa ekatastra skidao list nepokretnosti u .pdf formatu.
@Paracinac83 Друже, можеш ли да потврдиш да сам те исправно разумео: ишао си на еКатастар, унео број парцеле, ишао на ”Податке о парцели”, притиснуо на ”Штампај”, снимио .pdf, а онда ишао на еАграр, притиснуо на ”Додај парцелу” па на ”Земљиште у својини носиоца које није уређено у Катастру”, и ту си као документ приложио онај .pdf што си снимио? И то је прошло, тј. више не чека проверу Регистратора, нема упозорење? Када си ово радио, колико се чекало на проверу?

@jjova је рекао да је исто радио али не знам да ли му је прошло у међувремену.
 
Sve je tako. Uradio sam u sredu uvece, tad sam i ja tebe pitao pre koliko si ti uradio. U medjuvremenu, u cetvrtak sam isao u katastar da upisem jmbg, obecali mi da ce do sutra da odrade i u sredu ce se videti parcele. Medjutim, kada idem da dodam parcele na ono prvo, i dalje izlaze samo one koje su vec bile, ove sto sam dodao jos uvek nema na listi.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh