E-Agrar

Pa ja sam lepo napisao sa PRAVNIM naslednikom. A zna se kako se postaje pravni naslednik.
Ја сам лепо написао шта је правни наследник – онај ко има право да наследи. Остали су власници.

И закон каже да се уговорна обавеза преноси и на њих.
 
Nek neko proba da posalje sliku Ave Addams u fulu onako sa njenim luftballons,kao slika za licnu kartu,pa ako i to odobre onda definitvno ne proveravaju sta saljemo od slika :LOL: .
 
Poslali bi ali ne znamo njen jmbg, a bez toga ne vredi.



Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Dao sam sinu neke moje parcele u "zakup".Isti slučaj kao i gore .Traži neki JMBG ,čiji ,moj ili njegov ? Ko je NARUČITELJ ? Da li sam ja ne pismen ili ovi što sastavljaju ovakve obrasce ?
Stavi na latinicu, tamo piše zakupodavac, nije do E-agrara nego kod tebe na Chrome podešavanja on ti pravi problem sa prevodom, isto i windows operacioni sistem
 
Šta ako su više suvlasnika na parcelama, dal treba obrisati parcelu i dodavati kao novu sa udelima suvlasnika,jer postoji samo jedno polje za JMBG a suvlasnika može biti i više i dal će biti potrebno da se unesu JMBG da bi se ostvarile subvencije, to su pitanje na koje nemamo odgovor u ovom momentu. Postavio sam pitanje dal možemo kao ovlašćena lica raditi za druga gazdinstva i dobio sam sledeći odgovor;

Поштовање,​



Postovani,

Pristup eagraru će biti omogućen za sva gazdinstva koja su vam dali ovlasćenja

Pozdrav



Искрено Ваши, сервис центар.

Напомена: обавезно на поруку одговорите са reply-to!
Ne zaboraviti da stavite mailto: za pravi email, ako se koristi reply-to!!!
0
 
Ja smart telefon mogu sutra baciti i vratiti se na obican,ali kompijuter nema sanse,windows je windows a android je sr... spram njega.
 
Kako se dolazi do potvrde o registraciji zna li neko?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
@pidikanac , piše na e agraru do kad važi ugovor. A i sećam se da je tada glavni u subotičkom trezoru upozoravao ljude na lokalnoj televiziji da paze šta potpisuju, da je ugovor važeći bez obzira ako se npr promeni vlasnik ili isti premine. Što mi je i logično. Čemu onda ugovor ako ja kao zakupoprimac nemam sigurnost da mogu ulagati u to isto zemljište ako se vlasniku nešto desi ili npr proda tu zemlju nekom trećem licu koje ne želi da produži ugovor?
Čini mi se da je član jjova negde napisao da ima problem sa kupljenom zemljom koja je već registrovana kod nekoga i taj je ne želi izbrisati iz gazdinstva. Sad jjova ima pravo da tuži prodavca zemlje jer je prećutao taj podatak pri kupoprodaji.

Ne mogu sto posto tvrditi da sam u pravu za ovaj moj slučaj, zato i tražim još nečije mišljenje. Naravno, uvažavam i tvoje @pidikanac .
Ugovor o zakupu ne prestaje smrću stranaka već se nastavlja sa naslednicima,osim ako drugačije nije navedeno u ugovoru.
Znači ugovor važi sve do svog isteka ako niste naveli izričito u ugovoru da prestaje smrću jedne od stranaka.
 
Vazi probacemo sutra, umoran sam sada ceo dan sam se ako sa frezom i zatrpavao krompir.Ide do druga sad pomoci cu ti sutra.
Jesi probao kolegi da se uloguješ na E-Agrar. Ja sam pre neki dan uspešno sve uradio i registrovao PG sa svim parcelama, mada nemam puno, sem one jedne koju imam u suvlasništvu sa ženom.Probao sinoć da uđem ponovo i da nešto vidim kad ono,ne može da me pusti da nastavim dalje radnju, na ConsentID vrti, traži šestocifreni PIN ja unesem on opet zeza i tako u krug. Šta raditi, da li ići opet u poštu po novi papir pa novi Consent ili...
 
Jbt sve pocrvenrlo. Trazi da svaka parcela ima jmbg zakupodavca :unsure:
Sta li smeraju, hm 8-)
Logičan splet okolnosti, sada će dopustiti apsolutno sve da se prijavi za crkavicu od subvencija, a sledeće godine će svi dobiti porez na zakup tog prijavljenog poljoprivrednog zemljišta, zato traže JMBG da znaju kome da skinu kožu sa leđa u zavisnosti da li je PG u sistemu PDV-a ili ne....


Još nešto uopšteno? Kako Vam je uopšte i overene "ugovor" od strane notara bez jmbg-a kod potpisa... kada tamo jasno ima polje da se upiše JMBG i adresa stanovanja...
 
Logičan splet okolnosti, sada će dopustiti apsolutno sve da se prijavi za crkavicu od subvencija, a sledeće godine će svi dobiti porez na zakup tog prijavljenog poljoprivrednog zemljišta, zato traže JMBG da znaju kome da skinu kožu sa leđa u zavisnosti da li je PG u sistemu PDV-a ili ne....


Još nešto uopšteno? Kako Vam je uopšte i overene "ugovor" od strane notara bez jmbg-a kod potpisa... kada tamo jasno ima polje da se upiše JMBG i adresa stanovanja...
Kod mene je ugovor overen sa JMBG i odnet u trezor kad sam upisivao u gazdinstvo zemlju,pre par godina,a sad mi u e agraru traži da unesem JMBG zakupodavca.
E sad imam pitanje pre nego što započnem unos,da li je dovoljno samo upisati JMBG ili mora i nešto da se dodatno prilaže? Ugovor mislim?
 
Kod mene upisane one parcele za koje sam sa ekatastra skidao list nepokretnosti u .pdf formatu. Nije trebalo da idem do katastra za upis jmbg. U cetvrtak sam predao zahtev u katastru, jos uvek se ne vide parcele, a ove sto sam slikao list nepokretnosti sa ekatastra su ubacene.ima i tabela sa zbirnom povrsinom pod kulturama, prakticno!

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh