E-Agrar

Ја сам данас био у ПСС Врбас тамо дежурају до 17х и помажу око пријаве на е аграр. Треба телефон, папир из поште, лк и сетвена структура може и прошлогодишња. Ја сам за сутра договорио да дођем јер нисам имао сетвену структуру код себе.
 
Скинуо апликацију унео параметре које сам добио у пошту, и не могу никако да се пријавим на е аграр. На апликацији све одрађено и функционише, на е аграр идем преко компа и неће никако
Ako sigurno radiš sve kako treba, a problem i dalje postoji, moguće da u pošti kada su te registrovali za ConsentID, nisu dobro uneli tvoju email adresu. Možda ćeš morati ponovo do pošte.
 
Da li neko ima problem sa HID brojevima zivotinja upisnih na gazdinsvu koji nisu vidljivi, znam da u uputstvu piše da se obratimo veterinarskoj jer mi ne unosimo ove podatke, čak su i njima izdali uputstvo, ali me interesuje da li je neko rešavao ovaj problem ako ga je imao i da li su brojevi odmah po rešavanju vidljivi?
Meni je izbacivalo da prijavljene zivotinje na gazdinstvu nemaju HID,i nisam mogao da obnivim gazdinstvo...Otisao u vet .stanicu kazu sve ok i da nije do njih...Međutim kada sam ubacio setvenu strukturu prihvatio mi obnovu bez obzira na životinje...
 
Meni je izbacivalo da prijavljene zivotinje na gazdinstvu nemaju HID,i nisam mogao da obnivim gazdinstvo...Otisao u vet .stanicu kazu sve ok i da nije do njih...Međutim kada sam ubacio setvenu strukturu prihvatio mi obnovu bez obzira na životinje...
Setvenu strukturu si ubacio sve novo ono što bi trebalo za 2023 ne vezano za nikave predhodne baze podataka?
 
kod životinja imaš da upišeš broj, koliko uzgajaš na konvencionalni način, a koliko na organski (ako nemaš pišeš nulu). popuni ta polja i proći će obnova registracije.


edit: ustvari sad čitam ponovo tvoje pitanje.. da li vidiš brojno stanje životinja kad klikneš na HID broj? ili uopšte namš HID? ako nemaš HID onda to rešavaš u veterinarskoj
E rešio sam baš tako hvala puno👍
 
Imam problem, zemlja u vlasnistvu 3kj sto godina ali na clana gazdinstva. Sve ostale parcele tu, u e agrar ali ove nema. Probam da je ubacim rucno tj da dodam ali taj br parcele 2283 ne moze nikako da se ubaci. Poslao sam tamo na zalbu poruku sa svim ovim plus dokazi snimak ekrana i dokaz o vlasnistvu. Kako ste vi ovako nesto resavali?
 
Imam problem, zemlja u vlasnistvu 3kj sto godina ali na clana gazdinstva. Sve ostale parcele tu, u e agrar ali ove nema. Probam da je ubacim rucno tj da dodam ali taj br parcele 2283 ne moze nikako da se ubaci. Poslao sam tamo na zalbu poruku sa svim ovim plus dokazi snimak ekrana i dokaz o vlasnistvu. Kako ste vi ovako nesto resavali?
Kad uđeš na eAgrar, ideš na Pregled i promena podataka o gazdinstvu, 2.Članovi, pa kod člana kod kog hoćeš da dodaš parcelu, ideš na Dodaj parcelu. Zatim Zakupljeno ili ustupljeno zemljište. Tu dodaješ parcele od člana, treba ti i ugovor o ustupanju zemljišta da priložiš, i očitane lične karte. Na ugovoru moraju biti navedene parcele, podaci od onog koji ustupa zemlju, podaci onog kome se zemlja ustupa.. Ne mora ugovor biti overen kod notara.
 
Kad uđeš na eAgrar, ideš na Pregled i promena podataka o gazdinstvu, 2.Članovi, pa kod člana kod kog hoćeš da dodaš parcelu, ideš na Dodaj parcelu. Zatim Zakupljeno ili ustupljeno zemljište. Tu dodaješ parcele od člana, treba ti i ugovor o ustupanju zemljišta da priložiš, i očitane lične karte. Na ugovoru moraju biti navedene parcele, podaci od onog koji ustupa zemlju, podaci onog kome se zemlja ustupa.. Ne mora ugovor biti overen kod notara.
U ovom mom slucaju je gazdinstvo na tasta, a tašta je vlasnik njive i clan domacinstva. Zive na istoj adresi. Ne da mi opciju da ubacim br parcele, a uradio sam jos juce sve kako si napisao. Nije mi jasno zbog cega...
 
Kad uđeš na eAgrar, ideš na Pregled i promena podataka o gazdinstvu, 2.Članovi, pa kod člana kod kog hoćeš da dodaš parcelu, ideš na Dodaj parcelu. Zatim Zakupljeno ili ustupljeno zemljište. Tu dodaješ parcele od člana, treba ti i ugovor o ustupanju zemljišta da priložiš, i očitane lične karte. Na ugovoru moraju biti navedene parcele, podaci od onog koji ustupa zemlju, podaci onog kome se zemlja ustupa.. Ne mora ugovor biti overen kod notara.
Ne treba ti nikakav ugovor kad je clan domacinstva u pitanju. Daje se samo izjava da je clan saglasan da i njegova zemlja udje u gazdinstvo. Ima i obrazac izjave kad stignes dotle sa unosenjem podataka.
 
Мене већ пар дана цимају разни људи на моб и траже управу е аграра .Мој број је доспео до система кажу да стоји на сајту ја га не видим
 
Nazad
Vrh