E-Agrar

Napravi najobicniji ugovor o zakupu, nesto kao sto je prilozeno par postova iznad i to prilozi pri dodavanju parcele i cekaj da vidis da li ce proci verifikaciju.
 
Zašto neće da upiše površinu koja opcija sada? Treba da upišem 31ar i 84m2 neceeee???
6157c5291682ef1e3b88216b6fcb9704.jpg


Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
nevidljivo je tj slepo

svi smo se tu jebavali

upisi kako je parcela i to je to

dakle naprimer ako je 4 3 22 to i napisi
 
da tako i treba samo sto se ne vidi da stvarno pises

ja sam skontao tako sto sam se mucio i ispalo da sam napisao vise nego sto je sama parcela pa mi izbacilo da je to greska+sam pitao jednog clana ovde

neznam kako im je to promaklo,ozbiljna greska u sajtu
 
Slobo i šta posle toga, jel onda unosim i tu parcelu i šta pišem, kao da je moje vlasništvo ili neku drugu opciju?
Neće ona meni više krojiti kapu i komandovati, od sada sve nove kupovine, a pitanje je da li će ih i biti, samo na mene. Ima da pereca kao bela lala i da kaže drugu notaru da je to su to sve moje pare i da ide kupovina samo na mene.
Možda bi i bilo bolje da sam na komšinicu naveo, ionako smo ponekad u zajednici, a bolje bi me dočekivala i otvarala veliku kapiju kad dolazim.
Ne bih ti znao kazati. Nemam taj slucaj. Pisi im mail ili zovi telefonom. Od PSS-a izgleda slaba vajda. Ni do sada nisu bili zainteresovani za posao pa sto bi sada.
 
Napisao Gore na samom početku parcela broj 140/1 h 0 a 33 m2 84 i treba ovde da se potvrdi ali neće. Znaci ne vidi se kada se kuca?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Napisao Gore na samom početku parcela broj 140/1 h 0 a 33 m2 84 i treba ovde da se potvrdi ali neće. Znaci ne vidi se kada se kuca?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
da,ne vidi se

bar i meni nije a ja sam na mobu radio

a nije i jos nekima,pisali su u temi isto



PS imamo isti monitor Samsung,moj sljaka jos od 2008godine :)
 
Ne bih ti znao kazati. Nemam taj slucaj. Pisi im mail ili zovi telefonom. Od PSS-a izgleda slaba vajda. Ni do sada nisu bili zainteresovani za posao pa sto bi sada.
Od PSS nema leba, kad zovem na telefon nema šanse da dobiješ operatera (svi su zauzeti). Koji je mail pa da probam tako da postavim pitanje?
 
Moj problem je sledeci. Ja i moja sestra smo vlasnici zemljista po idealnu polovinu. U eagrar su mi ubacene sve parcele ,ali samo moj deo ( polovina svake parcele ) Ne postoji mogucnost da ubacim sestru u gazdinstvo jer nismo na istoj adresi .Da li postoji mogucnost da napravimo neki ugovor u kom mi ona ustupa njenu polovinu i da oni to prepoznaju u katastru i automatski na eagrar ubace punu povrsinu parcela ili moram da navodim br. svake parcele posebno . Nije mi bas najjasnije kako to ide kad je ovakva situacija u pitanju . U pss su me odjebali sa pricom da ima na eagrar sve objasnjeno i samo skinem ugovor i gotovo .

evo jedan predlog

Napravite ugovor o ustupanju zemljišta. U tom ugovoru treba navesti brojeve parcela, površine parcela i površinu udela u parceli. Dakle, povšina njenog udela u svakoj parceli je pola od ukupne površine parcele.
Zatim dodaš sve te njene delove parcela, kao da si ih uzeo u zakup/na ustupanje. Tu isto popunjavaš brojeve parcela, površinu cele parcele i površinu udela u parceli. Uz to uploaduješ na eAgrar i taj ugovor što napravite, tako bi trebalo da prođe.
 
Zašto neće da upiše površinu koja opcija sada? Treba da upišem 31ar i 84m2 neceeee???
6157c5291682ef1e3b88216b6fcb9704.jpg


Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
Da, kao što su napisali već... Mali je monitor, tj mala je rezolucija i sajt nije optimizovan, i ne prikazuje se sve kako treba. U podešavanjima Google Chrome gore desno na 3 tačke, Zumiranje stavi na manje, npr 70-80-90%.. probaj sa kojim nivoom zimiranja se vidi najbolje.
 
Da, kao što su napisali već... Mali je monitor, tj mala je rezolucija i sajt nije optimizovan, i ne prikazuje se sve kako treba. U podešavanjima Google Chrome gore desno na 3 tačke, Zumiranje stavi na manje, npr 70-80-90%.. probaj sa kojim nivoom zimiranja se vidi najbolje.
Drzis ctrl na tastaturi i na misu na tockicu stelujes koliko da zumira ,manje,vise ....ali to po meni nema veze ,kod mene je 150% i nikakvih problema nisam imao sa unosenjem povrsine.
 
evo jedan predlog

Napravite ugovor o ustupanju zemljišta. U tom ugovoru treba navesti brojeve parcela, površine parcela i površinu udela u parceli. Dakle, povšina njenog udela u svakoj parceli je pola od ukupne površine parcele.
Zatim dodaš sve te njene delove parcela, kao da si ih uzeo u zakup/na ustupanje. Tu isto popunjavaš brojeve parcela, površinu cele parcele i površinu udela u parceli. Uz to uploaduješ na eAgrar i taj ugovor što napravite, tako bi trebalo da prođe.
I da znam kako to sve da uradim tj. da unesem na eagrar ,radi se o 73 parcele 😂.
 
Jel mozete da se udjete u eagrar trenutno
Kod mene udje ali ne mogu nigde dalje sem na pocetnu
 
Znaci sejemo u maju mesecu ,jeb... jel oni znaju kad nama krecu ulaganja,najkasnije pocetkom marta trebaju isplatiti osnovne subvencije,koji ce nam kur... u aprilu kad se pokupuje sva semena,djubriva,hemija ,nafta ...
 
Nazad
Vrh