E-Agrar

Pozdrav za sve , imam ugovor koji je istekao u Junu 2024 godine ali se i dalje nalazi u eagraru, da li ce sistem da sam prepozna kada istekne ugovor ili ja treba da uklonim te parcele ?​
Uglavnom ja sam napravio novi ugovor u Julu 2024 ali ga nisam odmah ubacio i kasnije sam video da na naslovnoj strani eagrara piše kako svaku promenu u podacima treba prijaviti u roku od 30 dana . Da li je bezbedno staviti sada taj ugovor iako je prošlo 30 dana od promene ili napraviti novi ugovor pa taj novi ugovor staviti ?​
Samo promeni datum o duzini zakupa za tu njivu.Ako brises parcelu i ponovo unosis ide na verifikaciju.Mislim da nece praviti problem sto nisi u roku od 30 dana izmenio podatke u ERPG-u
 
Pozdrav za sve , imam ugovor koji je istekao u Junu 2024 godine ali se i dalje nalazi u eagraru, da li ce sistem da sam prepozna kada istekne ugovor ili ja treba da uklonim te parcele ?​
Uglavnom ja sam napravio novi ugovor u Julu 2024 ali ga nisam odmah ubacio i kasnije sam video da na naslovnoj strani eagrara piše kako svaku promenu u podacima treba prijaviti u roku od 30 dana . Da li je bezbedno staviti sada taj ugovor iako je prošlo 30 dana od promene ili napraviti novi ugovor pa taj novi ugovor staviti ?​
Promenite datum važenja ugovora, priložite nov overen ugovor od strane Notara i to je to.

💬 Nikako ali nikako ne brišite te parcele iz vašeg gazdinstva (eRPG) iz razloga što će parcele ići ponovo na verifikaciju.
 
Moze jedna pomoc? PG se vodi na oca, majka je clan njegovog gazdinstva i nasledila je zemlju. Kako da tu zemlju ubacim u očevo gazdinstvo (ugovor neki ili samo da ubacim e agrar)?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Mislim da treba ona izjava da ona dozvoljava da se upiše u gazdinstvo. Pisano je više puta, vrati se da nađeš. Tu se upišu parcele i površine, njen i njegov potpis i uz prijavu se priloži slika tog papira. Bespotrebno ako je već član ali meni je to bilo potrebno.
 
Moze jedna pomoc? PG se vodi na oca, majka je clan njegovog gazdinstva i nasledila je zemlju. Kako da tu zemlju ubacim u očevo gazdinstvo (ugovor neki ili samo da ubacim e agrar)?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
  1. Dodaj parcelu člana
  2. Izabere se Ime i Prezime člana
  3. U katastru
  4. Napiše se svi podaci

Od priloga je potrebno sledeće​

  1. Izvod iz eKatastra ili zemljišne knjige
  2. Izjava Prilog 5
 
  1. Dodaj parcelu člana
  2. Izabere se Ime i Prezime člana
  3. U katastru
  4. Napiše se svi podaci

Od priloga je potrebno sledeće​

  1. Izvod iz eKatastra ili zemljišne knjige
  2. Izjava Prilog 5
mislim da je izjava i licna karta clana kao prilog,kada se dodaje za clana, a kada je ugovor o zakupu ili ustupanju na koriscenje onga treba izvod iz katastra i overen ugovor
 
Kad smo već kod toga, nešto razmišljam Srđane, čime ćeš se baviti i ko će te maltretirati kad mi ovladamo svim ovim cakama sa E-Agrara?
Posla uvek ima 🙂 nikada neću biti bez posla (IT struka je takva, a i oko elektronike ili elektrike) uvek ima posla. Ako to pukne naćiću ja uvek neki posao.

I trebate da ovladate čarima eAgrar-a nije to toliko teško (Uvek će biti ubačeno nešto novo, nije ovo krajnji izgled eAgrar-a).
 
8d996dc6dbd7d578687b087884252e40.jpg
 
Pokušao malopre da se prijavim na eAgrar i piše mi da na moj mail nema otvoren nalog na e upravi a drugo gazdinstvo istim sistemom normalno se prijavio.. Ima li ko ideju šta raditi?
 
Pitanje za Srđan01. Ja sam u E agraru ubacio one parcele za koje nemam Ugovor o zakupu (u za to predviđen prozor ikonu). Ako sutra kreće taj konkurs kako će se to sada prijavljivati? jel će se ponovo svaka parcela morati unositi u deo gde smo unosili parcele za prijavu u februaru-martu ili će to biti u onom odeljku koji je posle toga otvoren kao poseban prozor?
 
Pitanje za Srđan01. Ja sam u E agraru ubacio one parcele za koje nemam Ugovor o zakupu (u za to predviđen prozor ikonu). Ako sutra kreće taj konkurs kako će se to sada prijavljivati? jel će se ponovo svaka parcela morati unositi u deo gde smo unosili parcele za prijavu u februaru-martu ili će to biti u onom odeljku koji je posle toga otvoren kao poseban prozor?
Stvarno ne znam kako će biti to regulisano


Sačekajte sutra pa će te videti i sami


Samo znam da će biti neka Izjava koja će se isto overavati kod notara i važiće dve godine (I da će inspekcija izlaziti na teren da se to i utvrdi da li je tako ili nije).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh