E-Agrar

Nisam u toku sa materijom oko NIS kartica i njihovih aplikacija, ali me jedan kolega zamolio da postavim pitanje na forumu na tu temu pa ću pokušati onako kako sam ga shvatio šta pita.
Kad se podnese zahtev NIS-u za aplikaciju, NIS kad odobri pošalje nešto da može da se instalira (ili aktivira - ne znam) aplikacija na telefon? (tako mi je objasnio) Da li je to odobrenje vezano za telefonski broj i/ili telefon, i da li ta aplikacija može da se instalira i na nekom drugom telefonu. Konkretno, njegova ćerka ima svoje gazdinstvo, dobila je od NIS-a da može da instalira aplikaciju na telefon, ali pošto uglavnom nije u selu (radi u gradu) da li može njen tata da instalira aplikaciju na svoj telefon i da joj on kupuje gorivo? Tata takođe ima svoje gazdinstvo i svoju aplikaciju.
Možeš da instaliraš na koji god hoćeš telefon. Broj je potreban samo da bi dobio kod za aktivaciju aplikacije. Može samo jedna aplikacija da radi, uvek radi ona koju si poslednju aktivirao.
 
Instaliraš aplikaciju Dual Space i možeš da imaš istu aplikaciju sa nekoliko korisnika. Time kloniraš instalaciju aplikacije i samo se uloguješ sa drugim nalogom, pri čemu onaj prvi takođe radi. Ja tako koristim Yettel aplikaciju kako bih pratio i dopunjavao kredit babi za njen broj, a istovremeno imam Yettel aplikaciju za svoj. Na istom uređaju.



Inače stigle su subvencije za ovce, sad još samo da se plati 20% harač matičnoj službi :(
Od odricanja od žalbe do isplate prošlo je 3-4 dana. Ja sam iznenađen :D
Da li ti to I dalje radi, zato sto su meni na pocetku te klon aplikacije radile za NIS, ali onda nakon nekog vremena su prestale da rade, nece da uloguje klonirana aplikacija kada unesem PIN. Dok osnovna ne klonirana radi normalno.

Sent from my WP32 using Tapatalk
 
Baš NIS aplikaciju nisam klonirao ali ove druge rade kao i ranije. Probaj, ne verujem da nešto možeš da pokvariš.
 
Koliko sam ukapirao poziv za seme ce izaci tek 15.oktobra?
Do tada ce sigurno neke njive već biti izbrisane iz e agrara
 
Nisova aplikacija nije mogla da se instalira na multi space.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
E, jbm mu miša...
db9da14954970703358a13b5a03647aa.jpg
 
Nazad
Vrh