E-Agrar

Meni sve ovo izgeda da je napravljeno da subvencije odu tamo gde treba (tj, gde neko zeli) nego da ovako uzima ko kako hoće. A da će ovi kojima najviše treba ostati uskraćeni....
 
Rok za prijavu je od 16.03-31.03.
Nema vremena za bilo kakav update.

Najgore je sto nema setvene strukture. Sve se mora ubaciti i pruziti dokaz.
 
Jel ima negde tacan postupak kako se prijavljuje na e-agrar, ili da trazim ovde u porukama?
I jos nesto, moj telefon ne podrzava onu consentID posto imam prastaru verziju androida. Jel moze bez aplikacije na neki nacin, ili da vijam nekog za telefon?
 
i kod mene nece,isto izbacuje pogresna sifra

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
jos nisu odradili sve kako treba zato i zeza

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Obuka upravo traje.

Ne moze se uci preko consentID.
Imate tri opcije.

Preko korisnickog imena i sifre
Preko elektronskog sertifikata
Preko mobilne aplikacije

Sada prva funkcionise ako je nisu zakljucali.

Rekli su da nece razmatrati lica za subvencije ko sve ne uradi do 31.03.
Jasno i glasno rekose. Nece ici u pasivan status ako to ne uradi do kraja marta ali para nema po hektaru.
Oni nisu normalni.
 
I vidite koliko ce drzava ''ustedeti'' za svoje lopove ,prosle godine smo imali bese 4+4k po hektaru ?,uglavnom svima je islo,svim gazdinstvima.Sad em daju manje po hektaru,em nece dobiti ni trecina subvencije,gomiletina para ostaje drzavi.
 
Obuka upravo traje.

Ne moze se uci preko consentID.
Imate tri opcije.

Preko korisnickog imena i sifre
Preko elektronskog sertifikata
Preko mobilne aplikacije

Sada prva funkcionise ako je nisu zakljucali.

Rekli su da nece razmatrati lica za subvencije ko sve ne uradi do 31.03.
Jasno i glasno rekose. Nece ici u pasivan status ako to ne uradi do kraja marta ali para nema po hektaru.
Oni nisu normalni.
Kako misliš preko mobilne aplikacije?
Ja sam na telefonu instalirao consentID,i prijavljivao sam se preko računara,ukucam prijava preko mobilne aplikacije i pošalje mi pitanje na consentID da potvrdim da sam to ja.
E sad kažeš ne može preko consentID a može preko mobilne aplikacije pa ne znam na koju aplikaciju misliš?
Ako možeš pojasni, hvala unapred kolega.
 
Kako misliš preko mobilne aplikacije?
Ja sam na telefonu instalirao consentID,i prijavljivao sam se preko računara,ukucam prijava preko mobilne aplikacije i pošalje mi pitanje na consentID da potvrdim da sam to ja.
E sad kažeš ne može preko consentID a može preko mobilne aplikacije pa ne znam na koju aplikaciju misliš?
Ako možeš pojasni, hvala unapred kolega.
U pitanju je samo danasnje logovanje direktno na eagrar. Link sam postavio.
Svakako ce krenuti uskoro to "pravo" logovanje preko mobilne aplikacije sto je isto sto i consentID.

Ljudi nema zezanja. Ako im ovo zazivi, daj Boze da 10% ljudi uspe da se prijavi za subvencije tj sve mora popuniti i zavrsiti do 31.03. a ocekivalo se da tek krene od 01.04. bice veselo.
Svaki clan gazdinstva mora da overi izjavu da je clan gazdinstva i da se to uploaduje. Plus struktura biljne. Tu je i zahtev za izvod iz registra.
Trezor vise ovo nikako nece raditi. Sve preuzima ministarstvo.
Pogotovo je zajebancija sa zakupom zemljista. Za svaku parcelu koju uzmete u zakup, mora se upload-ovati dokaz. Svaka parcela se posmatra kao jedna zasebna..
 
i do sad su bile rupe u zakonu mislite da ih nece biti zbog E agrara vise,ovo se pali vatra samo da narod popizdi jos vise nego sto je do sad bio kivan i besan

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh