E-Agrar

@Brale Sto ne posecete te sume dalje od medje njive ?,tu samo zbog senke od drveca izgubis pola prinosa,plus jos suma usla u njivu ...od 60 ari 30 ima korisnih ...
 
@Brale Sto ne posecete te sume dalje od medje njive ?,tu samo zbog senke od drveca izgubis pola prinosa,plus jos suma usla u njivu ...od 60 ari 30 ima korisnih ...
60 je obradivo, cela je preko hektara, ima i delova gde je velika strana pa je tu neobradivo, vlasnik davao rođacima da rade a oni toliko bili zainteresovani da održavaju njivu, svake godine pomerali po jednu brazdu na unutra i došlo se da je njiva skoro prepolovljena, u planu je da se čisti ali mora da se ore pre najavljenih padavina a i da uhvati neki mraz ako bude bio do pripreme za setvu.
 
Radimo jednu parcelu u zakup, ali bez ugovora. Šta je potrebno da se uradi da bi se ostvarile subvencije za datu parcelu?
 
Danas promenio kulture na mojim parcelama, i pokusao da ubacim neke iz zakupa. Nisam skenirao zakupodavcovu lk, pa sam odustao za danas ali vidim da od dokumenata treba i list nepokretnosti. Prosle godine mi nisu trazili za moju zemlju da ubacim.

Sta sad konacno treba za zemlju od zakupa ood dokumenata osim overenog ugovora?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li ima negde šifrarnik brojeva za RPG?Prvih 6 brojeva je mesto konkretno za moje sele je 800147 pa posle ide broj PG.
Pojavile su se neke parcele registrovane na neki drug početni broj.Vlasnik kaže da nije dao nikom ugovor o zakupu bar ne da se on seća.Brojevi nisu iz naše opštine.Kako da utvrdimo koje je mesto u pitanju na osnovu broja?
 
Brale ali vlasnici smo zena i ja a morao sam da razdelim njen deo posebno i moj posebno

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Danas promenio kulture na mojim parcelama, i pokusao da ubacim neke iz zakupa. Nisam skenirao zakupodavcovu lk, pa sam odustao za danas ali vidim da od dokumenata treba i list nepokretnosti. Prosle godine mi nisu trazili za moju zemlju da ubacim.

Sta sad konacno treba za zemlju od zakupa ood dokumenata osim overenog ugovora?


Sent from my iPhone using Tapatalk
overen ugovor i list nepokretnosti koji odstampas sa katastra
 
Nazad
Vrh