E-Agrar

Dodata kultura, i posle dva meseca stoji zuti krug sa "i":mad:
 
Piši onaj dopis " budimo u kontaktu" kako je Srđan objasnio i pošalji. Meni posle dva dana verifikovali.
 
Treba mi info.prijavio sam subvencije i sada mi se nudi arenda dali jos uvek mogu prijaviti i to za subvencije?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Netreba papir mozes da izdiktiras bpg ja bio juče

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam pravio sa muzem i zenom ugovor overio kod notara, na egrar sam uneo samo jmbg od muza i sve je prihvaćeno... Mislim da je bitno da oni vide da je overen ugovor i da ima potpis muza i zene i to je to
 
Treba li praviti ugovor sa majkom koja je clan gazdinstva i zemlja je upisana u gazdinstvo vec godinama kao vlasnistvo?
Nema potrebe praviti ugovor sa clanovima gazdinstva. U slucaju dodavanja novih parcela clana gazdinstva takodje se ne pravi ugovor nego se potpisuje izjava/saglasnost.
Zahvaljujem za infomaciju... Ja sam ubacio 5 parcela-zakup. Reku necu ništa ubacivati od kultre dok ne verifikuju.
A obnova gazdinstva jel ima neke veze sa tim? Mogu li da obnovim ili cekam da verifikuju?
Ako obnovim hoću li moći još da ubacim parcele? Imam brata u inostranstvu pa ako dodje do 29feb onda cu i sa njim da napravim ugovor za još dve parcele.
Obnova nema veze sa podnosenjem zahteva, obnova se moze uraditi odmah a zahtev za subvencije napraviti kasnije a pre kraja roka za prijavu. Moci ces da dodas parcelu kasnije od brata ako potpisete ugovor, moci ces i posle kraja februara da je dodas ali onda nece uci u zbir za subvencije za ovu godinu.
Treba mi info.prijavio sam subvencije i sada mi se nudi arenda dali jos uvek mogu prijaviti i to za subvencije?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Trebalo bi da moze da se uradi izmena zahteva, lane je moglo.
 
Za parcele koje su mi bile u zakupu a ugovor istekao, napravio sam novi ugovor, jel idem na parcelu pa onda prilozi i da ubacim skenirani ugovor? ili se ponovo ubacuje kao novi zakup?
 
Aцо, да ли су БПГ унели зу систем тако што си им издиктирао или си требао да им предочиш неки папир на коме пише да је БПГ везан за твоје име?
Ja im izdiktirao i oni ukucali. Očigledno da će svaki put tako morati, jer sam posle toga sipao bez diktiranja, samo dao agro karticu ali nije bilo povezano i nema tog računa u E-Agraru.
 
Meni nije jasno,pre 17 decembra verifikacija parcela bez notara isla za 24h a sad sa notarom i po par nedelja treba da se ceka

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Za parcele koje su mi bile u zakupu a ugovor istekao, napravio sam novi ugovor, jel idem na parcelu pa onda prilozi i da ubacim skenirani ugovor? ili se ponovo ubacuje kao novi zakup?
ako brises pa ponovo uvlacis parcele idu na verifikaciju. Ako ides na promenu datuma i prilozis dokumenta mislim da se nece pojaviti znak da su parcele na verifikaciji.
 
Nazad
Vrh