E-Agrar

Dođe do ,,Izaberite svoju datoteku".
Onda počne kratko da učitava nešto i ponovo vrati na ,,izaberite svoju datoteku".
Mislim da treba da reinstaliraš aplikaciju. Ako ni to ne pomogne, uradi ovo što ti je Srđan napisao. Instaliraj MuliSpace, napravi clon ConsentID aplikacije, te pokušaj da na nju vratiš backup. To bi svakako trebalo da radi, osim ako nešto s fajlom nije kako treba.
 
NIS i eAgrar su i tekako povezani (Ministarstvo i NIS)

Agro kartica je povezana sa vašim Brojem Poljoprivrednog Gazdinstva (Nemate potrebe da dajete JMBG i BPG ako imate agro karticu već je dovoljno da date QR kod ili samu karticu)

Maksimalno je 100 litara i preko toga ne može (Sam sistem ne dozvoljava da se prođe ta cifra) možete vi i dalje da kupujete ali po redovnoj ceni i sami računi više ne ulaze u eAgrar (Refakcija).
Пре неки дан сам сипао на нису питам пумпаџију јел кренуло ово са рефакцијом каже јесте провучем картицу без давања јмбг-а и бпг-а ( кажу шефе не треба) дођем кући и нема никаквог рачуна на еграру?!? Ко ту кога кеца сам Бог зна!!?
 
Пре неки дан сам сипао на нису питам пумпаџију јел кренуло ово са рефакцијом каже јесте провучем картицу без давања јмбг-а и бпг-а ( кажу шефе не треба) дођем кући и нема никаквог рачуна на еграру?!?
sto bi se reklo---zajebo te


mislim da treba 24h da prodje da se pojavi,bar tako ovde pisu ljudi

nisam jos sipao ove godine pa neznam situaciju
 
Пре неки дан сам сипао на нису питам пумпаџију јел кренуло ово са рефакцијом каже јесте провучем картицу без давања јмбг-а и бпг-а ( кажу шефе не треба) дођем кући и нема никаквог рачуна на еграру?!? Ко ту кога кеца сам Бог зна!!?
Da li ti na kraju fiskalnog računa pišu tvoji podaci? Ime, prezime, adresa i ESIR broj?
 
да онако ми га забиберио на фињака ,значи мора јмбг и бпг у противном нема ништа од рефакције
 
Пре неки дан сам сипао на нису питам пумпаџију јел кренуло ово са рефакцијом каже јесте провучем картицу без давања јмбг-а и бпг-а ( кажу шефе не треба) дођем кући и нема никаквог рачуна на еграру?!? Ко ту кога кеца сам Бог зна!!?
Zovi call centar NIS-a i objasni im sta je problem.Trazice ti da slikas racun i posaljes.Mogu to da izmene i retroaktivno.
 
Пре неки дан сам сипао на нису питам пумпаџију јел кренуло ово са рефакцијом каже јесте провучем картицу без давања јмбг-а и бпг-а ( кажу шефе не треба) дођем кући и нема никаквог рачуна на еграру?!? Ко ту кога кеца сам Бог зна!!?

Kod mene je drugačija situacija svaki put kada sam kupio sutra dan se pojavi u moj eRPG (Ja još nisam podneo zahtev za refakciju zato što lepo čekam da završim sve poslove pa tek onda ću na kraju da radim refakciju).

Nema potrebe da se žuri !

Verovatno ste potrefili radnika kojeg mrzi da unosi posebno BPG i JMBG u softveru (I pored same očitane kartice) i onda posle da se odštampa takav račun gde pišu vaši podaci i ESIR broj.

Odradite kako vam je rekao @Petar84
 
Poslednja izmena:
Ljudi kako ne kapirate da ima onih koji nikad nisu obnovili gazdinstvo na e agraru a imaju kartice od ranije,gde ce se njima pojaviti racun i sa cime je povezana kartica

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ljudi kako ne kapirate da ima onih koji nikad nisu obnovili gazdinstvo na e agraru a imaju kartice od ranije,gde ce se njima pojaviti racun i sa cime je povezana kartica

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
bravo

znaci oni,kako neki pisu ce biti(ili mogu biti) tuzeni od drzave da vrate pare sto je nonsens

zato i kazem dok ne donesu neku uredbu-svako ko ima karticu ima pravo da sipa po 179din
 
Te koje nisu verifikovane ne ulaze u ukupni zbir.
Ako radi 10ha od pre i dodaje 3ha dok ne nestane trokutic ima samo 10ha.
Da li ce ona kasnije uci u ukupan zbir ili to je to, imam novi ugovor pa da li da cekam da bude “odobren” pa da podnesem zahtev za podsticaj ili mogu odmah da podnesem zahtev a kad prodje i taj ugovor samo ce se dodati?
 
Poslednja izmena:
Te koje nisu verifikovane ne ulaze u ukupni zbir.
Ako radi 10ha od pre i dodaje 3ha dok ne nestane trokutic ima samo 10ha.
Da li ce ona kasnije uci u ukupan zbir ili to je to, imam novi ugovor pa da li da cekam da bude “odobren” pa da podnesem zahtev za podsticaj ili mogu odmah da podnesem zahtev a kad prodje i taj ugovor samo ce se dodati?
 
Da li ce ona kasnije uci u ukupan zbir ili to je to, imam novi ugovor pa da li da cekam da bude “odobren” pa da podnesem zahtev za podsticaj ili mogu odmah da podnesem zahtev a kad prodje i taj ugovor samo ce se dodati?
Ako ste vi podneli zahtev za subvencije i u međuvremenu su vam verifikovali te parcele možete da Izmenite zahtev na ePodsticaji (Naravno ako je status Primljen ili U radu) (Ako vam je status Prihvaćen ili Poslat na isplatu subvencije ćete dobiti za samo one prijavljene).


Možete vi da čekate Verifikaciju samo je pitanje da li će verifikovati do 01.03.2024. pošto sada ima puno posla (Ja sam najduže čekao 5 radnih dana (Kada sam priložio overeni Ugovor).




Napomena: Par dana ću biti odsutan dok ne odgovorim na 10.000 stranica u PP o_O :haha: (Sada znam kako je @markokg1982) a nema smisla da ne odgovorim.

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh