E-Agrar

Danas su me zvali iz evuorave za zemljiste bez ugovora. Kazu da prijavim,pa ako stignu da odobre stigli su.
Hvala Srdjanu na direktnim informacijama.
Sad je naibitnije ne naljutiti drzavu jako.
Kako su te zvali? Ja sam jednu parcelu tako prijavio još pre 2 meseca i ništa još nema...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Kakav upit?
Ubacio si broj i površinu njive u e agrar ili nešto drugo?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
@ACA RAIC @robert86 Pisao sam već moje iskustvo pre neki dan, pozvao sam eagrar da pitam za verifikaciju, žena mi je rekla "vidim da čekate 7 dana, proslediću verifikatorima". Tako da pozovite i vi ujutru pa recite da imate parcele za verifikaciju. Mora više puta da se zove dok se ne pojavi slobodan operater.
 
nesto me bas briga da vracam poruke, ja sam pitao , hvala coveku sto odgovorio . kratko jasno pozdrav
Ovaj forum posećuje puno ljudi koji nisu članovi i ne mogu da pišu u temama i postavljaju pitanja. I onda neko ko uzme da pročita temu o e agraru da bi video kako se ubacuje parcela od člana gazdinstva, on će morati 100 puta da pročita do kad je rok da se obnovi gazdinstvo. Mislim da i u pravilima foruma stoji nešto tako da je to zabranjeo, ali tu su nadležni da vode računa. Meni je samo zapalo za oko koliko se postavlja to pitanje a niko da okrene stranu dve unazad. Ovo se ne odnosi na tebe lično nego svi koji ponavljaju 100 puta isto pitanje. A dobio si i odgovor na takvo ponašanje u pisanju kako će se ljudi dalje ophoditi prema tebi...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Ima na dnu e-agrara "Budimo u kontaktu" tu sam upjsao ime,prezime,meil i uneo tekst problema i broj mobilnog. Zvali su bukvalno kroz 3 sata.
Sad imam 2 parcele overene kod notara i ovu specificnu...cekam iduci nedelju da prodne nekoliko dana i onda ja pocinjem da ih zovem pa dokle stignemo do kraja februara.
 
Nazad
Vrh