E-Agrar

Da li se još nekom otvaralo polje za mehanizaciju? Kaže popisivač da mu se ne otvara to polje samo kod mene se otvorilo.

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Познаница која ради попис каже да се то само некима отварало. А ето баш то би требало да буде основа данашњег пописа.
 
Otvara se na slucajnom uzorku. Supruga mi radi u popisu. Gluposti ima koliko hocete.
Rade zemlju bez i jedne masine, a nikom ne placaju usluge.
 
Mene zvali...
Više puta...
Na terenu sam, vremena nemam za razgovor i pitanja i podpitanja... 🤣 ...
Pa kad ćete biti kod kuće ?
U Decembru...😃
Nemojte više zvati, baterija mi slaba na telefonu, već je skoro pa "iscurela", zvaću ja Vas čim budem kod kuće... 😂 :p
Neki Marko, tako se predstavio...
 
Kako da preko eagrara podnesem zahtev za povrat od osiguranja?
Uđi u podsticaje pa nadji podsticaji osiguranja biljaka ukucas broj polise sve ti ocita samo i ostane ti da skeniras polisu i račun o placanju desno gore štikliraš da si saglasan da organ sam prikuplja podatke i to je to.
Požuri ja sam danas već isplaćen.
Pozdrav

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Na epodsticaji u koloni podneti zahtevi, piše ispod "Имате могућност да одустанете од жалбе на решење које сте примили и на тај начин убрзате исплату подстицаја" i kada se klikne piše ispod poslato na isplatu zutim "odricanje od žalbe", jel ima neko takav slučaj?
 
Otvori tu žalbu, sve će ti biti jasno... na svako rešenje imaš pravo na žalbu, žalbeni rok je dve nedelje, nakon toga se ukida to i ide na isplatu... ako se slažeš sa rešenjem, imaš obrazac da se odrekneš od prava na žalbu i dodjes kao pre na isplatu...

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Jel l' zna neko telefon ili mail nekog od nadređenih iz eAgrara? Preko kontakt centra nema šanse da se dobije ni telefonski ni na mail odgovor na postavljeno pitanje, pa moram makar pokušati da isteram pravdu...
 
To za masine ili traktore se otvara samo ako si nesto uzimao novo pa islo na povracaj,tako meni popisivac rekao,bili i kod moje taste a njoj pre 9-10 godina ugaseno gazdinstvo

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ne,mislio sam za podsticaje po hektar. Do kad mogu da ubacim nove parcele,novi zakup. Dal ima neki krajni rok?
 
Ranije je, čini mi se, rok bio 15.10.
Sada je, tako sam čuo, do kraja godine i za nove parcele i za otvaranje novog gazdinstva.
Nisam siguran u ovo, neka me ispravi neko ako grešim.
 
I ja sam čuo da je do kraja kalendarske godine za nove parcele, a za osiguranje do kraja Novembra.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh