E-Agrar

Isto piae i kod mene da polisa nije aktivna i da se ceka verifikacija, kod ddor sam osigurao

Ne razumem kakva sad verifikacija polise, kao da ovi iz osiguravajucih kuca nisu dostavili podatke eagraru
 
Poslednja izmena:
Imao sam isti problem, al sam uspeo..Samo treba potrefiti broj polise, tj napisao sam i 9tu cifru spojeno, bez razmaka...Dunav osiguranje je u pitanju...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ma napisao sam dobro brojeve
Da li mogu u pss da urade zahtev za osiguranje? Polako gubim strpljenje sa ovom digitalnom poljoprivredom, dobra je samo ideja i nista vise
 
Ma napisao sam dobro brojeve
Da li mogu u pss da urade zahtev za osiguranje? Polako gubim strpljenje sa ovom digitalnom poljoprivredom, dobra je samo ideja i nista vise
od ponedeljka su poceli podnositi zahteve u psss.Mene su iz dunava zvali 02.10. i trazili broj rpg-a posto na polisama nije bio uneti, imali su 3-4 dana da dostave sefovima a oni dalje.Moguce da ddor to sada radi i vrsi se verifikacija dostavljenih podataka.Procitao sam na forumu da je neko napisao da su zvali iz ddor da se saceka sa podnosenjem zahteva.
 
Naravno da imaju. A šta je normno u ovoj zemlji (da smo država ne bi se radile i događale mnoge gluposti) ?
 
То је реликт прошлости, не само код нас. Када није било електронике и чувања и прегледања података у реалном времену па се морало ручно пописивати да би се скупили неки подаци.
 
Oni veze nemaju. Juče su bili kod brata. On je gazdinstvo odjavio pre 3 godine. Sve te njegove parcele sam ja dodao u svoje gazdinstvo. Tada. Juče došla žena kod njega da popiše. On začuđen kaže kakva je situacija, ona otvara komp i čita sve podatke koje ima, a to je već par godina nepostojeće!
Obrnuli su igricu, mora se glasati.
 
Kod mene još nisu bili. A kod jednog mog arendaša čiju zemlju radim više od 10 godina bili. On kaže, pa ja sam zemlju dao u arendu. Ovaj ga opet pita šta je posejano na zemlji... Debili. Kad dodju kod mene imaću samo jedan odgovor na svako njihovo pitanje - imate sve podatke u eagraru...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Oni neće tako, može biti posledica. Hoće da pristanemo na svakodnevno ponižavanje.
 
Otkad imam eagrar ništa više ne pišem i ne pamtim, sve je tamo. Logujem se preko lične karte i kompjutera a komp mi trenutno ne radi. Izvolite proverite sami...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
A pitaju oni i koliko sati dnevno radis, to ne pise tamo ;)

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
I mene pitali koliko dnevno sam na njivi. Uf reko zavisi jel u traktoru il kolima

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ukoliko se odbije popisivač, ovaj može da vam uvede pasivni status gazdinstva. Tako da je bolje odgovoriti na par pitanja nego praviti sebi problem (ako je popisivač piz*a).
A što se tiče samog popisa - smejurija, na listi koliko hoćeš umrlih ljudi, i to ne skoro već više godina. Odnosno država je smejurija kad nije u stanju da spoji baze podataka sa matičarskom službom...
 
Nazad
Vrh