E-Agrar

Misliš na brisanje gazdinstva?Hoce li mi ostati tada nalog za subvencije jer ako obrišem mozda mi i tamo zajebu stvar.Evo večeras ne mogu ni da pristupim, ne stiže mi zahtev na mob.
Ja, ne bih se igrao sa brisanjem gazdinstva.Pre svega sto uradis posavetuj se u psss.
 
Misliš na brisanje gazdinstva?Hoce li mi ostati tada nalog za subvencije jer ako obrišem mozda mi i tamo zajebu stvar.Evo večeras ne mogu ni da pristupim, ne stiže mi zahtev na mob.
Ne ne kakvo crno gazdinstvo.
Mislim na brisanje registracije. Brisanje naloga na eupravi. I kada to obrisu, registrujes se ponovo sa istim mailom, odmah se izdaju novi parametri od strane neke psss ili poste, tj sve je kao pre i kada ti se izdaju novi parametri bez problema se ponovo nakacis na eupravu i eagrar i sve te ceka tamo gde si stao prilikom poslednje prijave.
Znaci, kao da nisi ni brisao nalog na eupravi. Sve te isto ceka i u eagraru i na epodsticajima.
 
Vec par dana pokušavam da udjem na eagrar i ne ide, cim udjem na ConsentiD da potvrdim pise isetkao zahtev, probao sam i preko kompa da posaljem zahtev, a na telefonu otvorena aplikacija ConsentiD i ne ide.. U cemu je problem, jel imao neko takvu situaciju

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Vec par dana pokušavam da udjem na eagrar i ne ide, cim udjem na ConsentiD da potvrdim pise isetkao zahtev, probao sam i preko kompa da posaljem zahtev, a na telefonu otvorena aplikacija ConsentiD i ne ide.. U cemu je problem, jel imao neko takvu situaciju

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
Pogledajte telefon u podešavanja, vreme stavite 24 casovno vreme. Taj problem sam imala ja i čovek iz trezora mi je objasnio gde je problem
 
Traže mi u hladnjači gde predajem maline - potvtdu o statusu u registru poljoprivrednih gazidinstava.

E sad kada na e agraru hoću to da preuzmem traži mi da unesem za šta mi potvrda treba.

Šta da napišem?

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
 
Traže mi u hladnjači gde predajem maline - potvtdu o statusu u registru poljoprivrednih gazidinstava.

E sad kada na e agraru hoću to da preuzmem traži mi da unesem za šta mi potvrda treba.

Šta da napišem?

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
potvrde prodaje poljoprivrednih proizvoda,potvrde aktivnog statusa ili bilo sta drugo.To sto napises bice upisano kao svrha izdavanja potvrde
 
Hmm dobro pocele isplate drugo dela subvencija, medjutim ja sam menjao namenski racun da li ce uplata biti na prvi racun iz zahteva ili na drugi racun koji sam dodatno posle prve isplate stavio u PG..?
 
Da li je potrebno praviti ugovor sa članom domaćinstva prijavljenim na istoj adresi ukoliko se zemlja vodi na njega?
Ako se član domaćinstva nalazi na vašem eAgrar-eRPG nema potrebe da pravite nikakve ugovore, samo kliknite na:

3. Zemljišni fond i biljne kulture

Dodaj parcelu člana

Odaberite člana čije zemljište prijavljujete na gazdinstvu.

Prijava zemljišta člana ****** ******

U Katastru

Nije uređeno u Katastru

Iz komasacije

U zakupu ili ustupljeno zemljište
(Ovde vam već treba ugovor koji je potpisao taj član domaćinstva)

Zakupljeno zemljište iz komasacije.
 
Sad video na E-AGRAR na jedno gazdinstvo na parceli koja mi je bila na verifikaciji duze vreme pojavilo mi se crveno i pise :
Бр. 378427

Потребно је да се изврши измена или допуна информација у складу са позивом који Вам је послат USKLADITI UDEO U PARCELI

Sta da im saljem sad?Uslikao sam im sve od papira sto sam imao
 
Nazad
Vrh