E-Agrar

Da li ste videli novu opciju 🙂👍
IMG_20230612_030853.jpeg
 
Ako se odabere mail, onda će sve stizati na taj mail što je upisan u eagrar-u?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Pozdrav drugari. Da li neko zna kako se vadi potvrda izvod iz Biljne proizvodnje?? Potrebno mi je zbog plasmana voća traže mi.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Pozdrav drugari. Da li neko zna kako se vadi potvrda izvod iz Biljne proizvodnje?? Potrebno mi je zbog plasmana voća traže mi.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
1. Uđete u vaš erpg.eagrar.gov.rs
2. Izaberete opciju Izvod iz Registra Poljoprivrednih Gazdinstava
3. Vrsta izvoda
Izvod - struktura biljne proizvodnje
4. Način dostave
Dostava overenog izvoda
5. Svrha izvoda
Slobodan tekst... *
6. Podnesi zahtev
7. Odete na vaš eID nalog (euprava.gov.rs)
8. Logujete se pomoću ConsentID aplikacije
9. Odete u eSanduče
10. Prihvatite dokument koji je poslat od Uprave za agrarna plaćanja

To je to 🙂👍👥
 
Poslednja izmena:
Drugar rešio da registruje gazdinstvo danas da bi dobio potvrdu o aktivnom statusu gazdinstva.... Uradio prijavu u Consendid.... I kada je hteo da se prijavi na erpg.... Piše "Ne uspela prijava. Nalog je zaključan"

U čemu bi mogao biti problem?
 
Drugar rešio da registruje gazdinstvo danas da bi dobio potvrdu o aktivnom statusu gazdinstva.... Uradio prijavu u Consendid.... I kada je hteo da se prijavi na erpg.... Piše "Ne uspela prijava. Nalog je zaključan"

U čemu bi mogao biti problem?
Neka se obrati https://euprava.gov.rs/kontakt i neka kaže da mu je nalog zaključan

Facebook:

*Da li će trebati novi parametri za ConsentID nisam siguran (Nadam se da će uspeti da sredi sve to danas pošto kao što znate danas je krajnji rok za javne pozive (Jedino ako opet ne produže krajnje rokove na ePodsticaji-ma).
 
Poslednja izmena:
Здраво пријатељи. Верујем да сте се намучили и упраксали већ са технологијом али ко жели да ми помогне играм се у најградној игри, у питању је сајт Агроклуб треба само да кликнете празно срцуленце у десном углу фотографије и даље ће вас водити на регистрацију ко жели преко фејса или мејла да се пријави. Хвала :love::love:❤️❤️

 
Neka se obrati https://euprava.gov.rs/kontakt i neka kaže da mu je nalog zaključan

Facebook:

*Da li će trebati novi parametri za ConsentID nisam siguran (Nadam se da će uspeti da sredi sve to danas pošto kao što znate danas je krajnji rok za javne pozive (Jedino ako opet ne produže krajnje rokove na ePodsticaji-ma).
Nije mu nalog zaključan.Posle par dana boravljenja u savetodavnoj službi,dobio je pristup nalogu ali je gazdinstvo prebačeno u pasivni status.Za subvencije je podneo zahtev ali neće moći do kredita..
Inače danas je zvao sve one brojeve i niko se ne javlja😟
 
Nije mu nalog zaključan.Posle par dana boravljenja u savetodavnoj službi,dobio je pristup nalogu ali je gazdinstvo prebačeno u pasivni status.Za subvencije je podneo zahtev ali neće moći do kredita..
Inače danas je zvao sve one brojeve i niko se ne javlja😟
Šteta što mu je gazdinstvo otišlo u Pasivno stanje (Valjda će i ta opcija biti otključana uskoro).

💬🧑‍💻Neka bude uporan i neka zove brojeve (Prvo neka krene sa 0800 106 107). Takođe može i da šalje mejlove.
 
Registracija je uradjena odavno preko grla, zbog problema sa katastrom
Parcele su unošene ručno, jer se čeka još uvek rešenje iz katastra
 
Poslednja izmena:
Meni piše, pasivno stanje, nije obnovljeno.Pre toga je pisalo pasivno, ja sam obnovio ovo gazdinstvo pre mesec dana i kada proverim obnovu, piše da je obnovljeno, zvao sam ih sto puta, pisao isto toliko i obecavali su da reše problem i ništa.Podneo sam zahtev za subvencije i to je prošlo a prvo nisam mogao, operater mi kaze da ce subvencije biti uplacene i ako piše pasivno jer postoji neki problem u sistemu.
 
Kada sam podneo zahtev za subv, sve parcele bile ok, u medjuvremenu neke pozutele, zivkao na onaj tel , nista, pisao mailove i odgovor je uvek bio da se strpim, kad juce stigne mail da podnesem zahtev za "ciste" parcele, a za one koje cekaju verifikaciju ce me obavestiti kad budu verifikovane. Znaci da za njih ove godine nema subv, ko zna kad ce ih verifikovati, to su mi i najvece povrsine u gazdinstvu
 
Od 08.05. mi na jednom gazdinstvo predmet za subvencije po ha stoji da je "u radu". Jel ima neko da tako dugo čeka na subvenciju, otprilike sam isti dan za još neka gazdinstva podneo i ona su sva dobila već pare odavno?
 
Син и ја смо сада ажурирали за субвенције па ћемо видети оћу ли опет чекати месец и по дана.
 
Nazad
Vrh