E-Agrar

Kako ce se i desavati kad 50 ljudi treba da odradi 250000 gardinstava.
U trezoru je bilo 3-4 zaposlena koji su tobradili. Kiliko je bilo trezora koji su to radili?
Opstina ima oko 145 pa vi sami izracunajte koliko je to ljudi manje koji treba da obrade gomilu nekih podataka, a jos usput vecina njih nema pojma sta je to poljoprivreda.
 
Uprava dok je bila u sapcu, imali smo svaki petak da predamo racune od goriva, a vec sledece nedelje pare za isto… da ne idemo dalje.
 
Danas bio da vidim za onu parcelu.. Samo upisali umesto 29 28 m2 i prihvatilo
Ljudi dodju sa telefonom napravljen mail i bio u posti dobio papir i dodje u usluzni centar.. Prvo wifi pa onda aplikaciju instaliraju pa naprave, pa onda udju u e agrar pa dok iscitaju sve vrojeve parcela pa on cita dije sta posejao da promeni i tako prodje dobrih sat vremena po coveku.. Kod nas njih 3 radi i disu tusu
 
Slična situacija...od 18.04. cekamo postavljanje privremenog nosioca. A treba da konkurišemo za podsticaje po košnici.... Ne zman sta reci
Mi jos imamo izvod i potvrdu iz trezora da smo ...pre pocetka rada ...eagrara.... 16 marta..sa svim posedovnim listovima i izjavama uneli clana sa zemljistem koje mu pripada ...a potom 30 marta i putem aplikacije ..i od tada nista....Nema veze to su 2 ,5 hektara...ako im to nesto znaci ... Videcemo do 31 .o5 ,i ako je to vec kasno da se unesu parcele i setvene kulture.....Bar cemo imati materijala da. ih sa ,,OSNOVOM"..kao jedan bas ocigledan primer nemara pominjemo ovde nadalje...
 
Јел може ово све да се одради преко мобилног цонсет и еаграр ? Треба за пчеле и кошнице човек нема комп само телефон.
 
@D.i M.e
Da, pojavio se ID krave i ID njena dva teleta (blizanci). Ovo su onda u sustini subvencije za ta dva teleta? Ako odlucim da ih prodam, tj. da ih ne tovim, u tom slucaju ne podnosim zahtev za subvencije?
e, sad je jos sat vremena. podnesi zahtev ako nisi do sada.
nema veze da li prodajes telad ili ne. krava se otelila i imas pravo na 20000 dinara.
 
Podneo sam zahtev veceras.
Ovo za prodaju ipak moram jos proveriti, ne bih da upadnem u problem bez potrebe. Nekako mi nema logike, nije ovo drzava koja pomaze seljaku.
Hvala u svakom slucaju!
 
Više od dve nedelje čekamo na upis matičnog broja u katastru. Verovatno treba samo copy/paste jmbg i par klikova mišem, ali verovatno imaju prečih poslova...

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Ljudi, danas cujem da sada imam pravo na subvencije za jednu kravu. Mleko ne nosim nigde, hranim telad. Buni me to sto ne znam gde se tacno prijavljuje, tj. koju opciju da izaberem.
Da li je to opcija - Subvencije za kvalitetna priplodna grla, ili je to mozda opcija za koju je istekao rok za prijavu - Subvencije za krave za uzgoj teladi za tov.
@Stilo pozovi 0800 106 107

Opcija 5

Malo slušaj operske pesme šta fali dok ne dođeš na red (Nekada zna da potraje i više od 15 minuta dok se ne pojavi prvi slobodni operater😀😁😀).

Pozdrav.
 
>>Da li i vama stoji ovako da ne možete da napravite novo poljoprivredno gazdinstvo kao Fizičko lice već samo kao Pravno lice ?<<
EAGRAR-ERPG-REGISTRATIA-NOVOG-GAZDINSTVA.png

>>Da li ste primetili da imamo novu opciju na eAgrar<<
Nova-opcija-na-eAgrar-eRPG.png
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, registrovao bih jednom rodjaku gazdinstvo nije ga imao do sada, ima novi racun ima consent, hoce ici lako dodavanje parcela iz katastra i generalno taj proces? Za sebe sam obnovio bez problema i dobio subvencije
 
Pozdrav, registrovao bih jednom rodjaku gazdinstvo nije ga imao do sada, ima novi racun ima consent, hoce ici lako dodavanje parcela iz katastra i generalno taj proces? Za sebe sam obnovio bez problema i dobio subvencije
@Mozz za sam početak vidi da li je i kod tebe isto kao i kod mene
(Pogledaj predhodni komentar od strane mene), ako je i kod tebe isto nećeš moći da ga registuješ pošto je deaktivirano "Nosilac gazdinstva je Fizičko lice" a ostalo je aktivno "Nosilac gazdinstva je Pravno lice".
Pozdrav.
 
Nazad
Vrh