E-Agrar

Dosta nas ima koji cekamo da nam stigne potvrda u esanduce,reci im da nisu jedini.vise srece u narednom izvlacenju

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Да, али пре тога мора да поништи регистрацију на еУправи. То може урадити или путем телефона или електронски на маил. Тек ће тада имати могућност да се поново региструје прво на еУправу, после и на еАграр.
Imao sam prijatelja kojem iz nekog razloga nije stizao zahtev na consentID,poslao sam ga u mup odradio sertifikat i bez ikakvog ponistavanja registracije uradio sam mu obnovu i podnosenje zahteva za subvencije.
 
ja i sin smose prijavili isti dan ja imam prijavljeno preko 20 h on upola manje on bobio novac pre nedelju dana a ja nista neznam dal nije i problem stoje prijavljeno preko 20 h tj sva zemlja sto je na gazdinstvu....jel ima takvih sto su ostavili preko 20 h?
 
Da li ste cekali da vam pojedine parcele na gazdinstvu prodju verifikaciju pa tek onda podnosili zahtev za subvenciju po hektaru. Ili ste zahtev podnosili bez obzira na verifikaciju?
 
Izvinite nismo mogli ranije da vam odgovorimo (Stvarno ne znamo šta se to danas dešava linije su se usijale, e-mail sanduče je puno) Prvo da li ste išli na Dodaj parcelu nosioca pa zatim U Katastru pa zatim Izaberete Katastarsku Opštinu pa Broj parcele



*Brisanje parcele se može desiti iz više razloga:

  1. Brisanje člana
  2. Sistem nije povukao podatke
  3. Vi ste sami obrisali

Za sada trenutno nije u planu ali očekujte uskoro da će biti sve opcije otključane


Kolege iz verifikacije imaju vaš predmet e sada kada će da bude verifikovan ne znamo (Imaju puno posla oko:

Parcela
Računa
Novih gazdinstava
Privremenih nosioca


Srdačan pozdrav.
Molim vas da mi pomognete oko verifikacije ugovora o ustupanju zemljista na besplatno koriscenje koje traje od 17. 03. 2023 i nista se ne desava. zvao sam E-AGRAR I REKLI SU MI DA SACEKAM, A KRAJNJI ROK ZA PODNOSENJE ZAHTEVA ZA PODSTICAJE JE 30.05.2023 TE AKO SE UGOVOR NE VERIFIKUJE IZGUBICU PRAVO NA 13 HA PODSTICAJA. PRILOZIO SAM UGOVOR I IZVODE IZ KATASTRA. HVALA VAM UNAPRED!!!
 
Molim vas da mi pomognete oko verifikacije ugovora o ustupanju zemljista na besplatno koriscenje koje traje od 17. 03. 2023 i nista se ne desava. zvao sam E-AGRAR I REKLI SU MI DA SACEKAM, A KRAJNJI ROK ZA PODNOSENJE ZAHTEVA ZA PODSTICAJE JE 30.05.2023 TE AKO SE UGOVOR NE VERIFIKUJE IZGUBICU PRAVO NA 13 HA PODSTICAJA. PRILOZIO SAM UGOVOR I IZVODE IZ KATASTRA. HVALA VAM UNAPRED!!!
@gost 3201 više nije prisutan na ovom forumu (Šteta ali tako su odlučili) pozovi ponovo 0800 106 107 ili pošalji poruku na uap.callcentar@minpolj.gov.rs

Pozdrav.
 
Imao sam prijatelja kojem iz nekog razloga nije stizao zahtev na consentID,poslao sam ga u mup odradio sertifikat i bez ikakvog ponistavanja registracije uradio sam mu obnovu i podnosenje zahteva za subvencije.
Да али код овог господина није дошло ни до верификације налога на еУправи. Имала сам и ја баш такав случај. Када први пут желиш да се улогујеш на еАграр, систем те аутоматски пребацује на регистрацију на еУправи. Прво што урадиш је дајеш постојећу маил адресу. На тај маил стиже захтев за верификацију налога еУправе у наредних 24 часова. Е сад, ако ниси дао добар маил, или брзо отвориш још један маил тако са том "погрешном" адресом, неко је ту на форуму тако урадио и успео, или кликћеш као идиот и прођу 24 сата без верификације (мој случај) и блокирају налог са именом и ЈМБГ. Зато и треба поништавање јер НН лице са одређеним ЈМБГ је већ допола унет у систем. Ја сам својевремено алармирала и овде добре људе на форуму и ПСС. То се одради у року од 24 сата. Полако, без нервозе, има се још 19 дана. .....идем да кувам...
 
Meni pogršili prezime na eAgraru mislim jedno slovo a kad uđem u euprava tamo dobro stoji prezime. Zovem call centar al ćorak. Gde mogu to najlakše javiti da isprave?
Sad sam primetio kad sam izvadio setvenu strukturu za osiguranje.
 
Meni stoji pogresno i jos jednom clanu kao i nosiocu gazdinstva.Nisu ć otkucali dok š jesu.

Dedu sam morao da ubacim ponovo njemu pogresili i jmbg. Ovo cekam da uplate pare prvo pa cu posle da ispravim za clanove.
Za nosioca moram da vidim kako cu ili da im salje mail.
 
Molim vas da mi pomognete oko verifikacije ugovora o ustupanju zemljista na besplatno koriscenje koje traje od 17. 03. 2023 i nista se ne desava. zvao sam E-AGRAR I REKLI SU MI DA SACEKAM, A KRAJNJI ROK ZA PODNOSENJE ZAHTEVA ZA PODSTICAJE JE 30.05.2023 TE AKO SE UGOVOR NE VERIFIKUJE IZGUBICU PRAVO NA 13 HA PODSTICAJA. PRILOZIO SAM UGOVOR I IZVODE IZ KATASTRA. HVALA VAM UNAPRED!!!
Priloži i očitanu ličnu kartu vlasnika
 
Da li ste cekali da vam pojedine parcele na gazdinstvu prodju verifikaciju pa tek onda podnosili zahtev za subvenciju po hektaru. Ili ste zahtev podnosili bez obzira na verifikaciju?

Ja još uvek čekam da prođe verifikacija, pa da nakon toga podnesem zahtev za subvencije. Plašim se da bi ukoliko podnesem zahtev za subvencije pre verifikacije, taj zahtev mogao proći pre nego što se desi verifikacija, i onda neverifikovana parcela ne bi ušla u subvencije. A nisam u mogućnosti da se odričem ni dinara (u životu nisam bio u lošijoj finansijskoj situaciji), pogotovo zato jer je ta parcela bila u mom gazdinstvu pa ju je eAgrar izostavio.
 
Ja popustio,te parcele sto sam cekao 38 dana za verifikaciju ozbrisao imam i tako preko 20ha tako da mi ne menja nista

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja ni sa tom parcelom (koja čeka verifikaciju) nemam 20ha. 23 dana je prošlo od kad sam prijavio parcelu.
 
Ali jel ti tu parcelu pokazuje u zbiru parcela? Meni ni tamo nije nista pokazivalo ni za subvencije nisu bile,ali vala 38 dana cekam da verifikuju zeninu polovinu strasno

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Rekli su da će presek stanja ove godine za podsticaje biti 31.5....? Zbog e-agrara.... Ali jednostavano neće da verifikuju. Dok ne prođe rok za podnošenje tj. 31.5.... Posle toga će verovatno biti sve rešeno u roku od par dana....
 
Meni pogršili prezime na eAgraru mislim jedno slovo a kad uđem u euprava tamo dobro stoji prezime. Zovem call centar al ćorak. Gde mogu to najlakše javiti da isprave?
Sad sam primetio kad sam izvadio setvenu strukturu za osiguranje.
Udjes u opsta podesavanja,opcija 11 posaljes licnu kartu I napises sta treba. I cekas onda mesec dana da urade. Ja imam isto Ali necu jos dok ne uplate. Mislim da je najbitnije jmbg,I da to svi gledaju. Ali moraci promeniti.
 
Pokusavam da udjem u e podsticaje, I kada idem na e upravu ne moze, pise u e sanducetu zbog unapredjenja sitema nije trenutno moguce. Tako vec dva sata. Pise hvala na razumevanju. Bas lepo. Ima li neko jos takav problem?
 
Nazad
Vrh