E-Agrar

Da ponovim pitanje, sta se desava ako izbrisem neku parcelu? Posto mi prilikom brisanja piše da pazim, da ne bi otišlo gazdinstvo u pasivan status? Iz kog razloga, nisam ni obnovio gazdinstvo, niti se može podneti za subvencije?
 
Ako izbrisete greskom parcelu, i ponovo se upise ista, onda za tu parcelu nema subvencija ove god , tako ili ne? Kako to vode , kao novi upis?
 
Može li posle obnove gazdinstava da se promene podaci o nekoj parceli?

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
 
Novo gazdinstvo je otvoreno 16.03. 2023 god po starom u Trezoru. Posedujemo i potvrdu o aktivnom statusu kao i strukturu setve. Šta je tu potrebno da se odradi , kad se uđe na eAgrar pojavile ime i prezime bez broja gazdinstva.
 
Pre nedelju dana sam promenio mobilni telefon od tada ne mogu da udjem u e agrar stalno pojavljuje da je došlo do greške.
U pošti su mi rekli da obrišem aplikaciju i da je ponovo instaliram i da li mi novi kjuar kod ali ni tada ne može da se otvori.
Na po četku sam obnovio gazdinstvo negde 22.3. Ali sada ne mogu da otvorim da bih aplicirati za subvenciju.
Da li se menja ID broj ili ima neki drugi način?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Jesi li uspeo,trebas obrisati i kes memoriju aplikacije kada se deinstalira i opet instalirati novu i onda uzmi novi kod i probaj ...
 
Poslednja izmena:
A jel mogu da prustupam jednom nalogu na e-agrar sa dva razlicita telefona (otac i ja) ili da ne pokusavam da ne zabode nesto?
 
Možeš. Samo moraš da napraviš bekap ConsentID očevog ID.
Onda instaliraš ConsentID na svoj tefon, vratiš bekap koji si napravio sa očevog telefona. Sada možeš da se loguješ i sa njegovog i sa svog telefona (naravno, kucaš njegov mail na portalu kada se prijavljuješ).
Dobićete na ConsentID i ti i on zahtev sa eAgrar portala. Potvrdiš ga i ulogovan si.
 
Ako otac ima smart telefon i consent id na svom telefonu onda nemoras da cackas,samo sa njegovog telefona potvrdis na consent id

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Po meni, neuporedivo je bolje da se radi sa ličnom kartom i računarom....
Uzo juče potvrde o aktivnom statusu gazdinstva za mene i ćaleta.
Par klika i odmah stiglo u sanduče E uprave. Da se samo ne kudi aplikacija 🙄
 
Imam neki ugovor o zakupu napravljen pre 5godine i u medjuvremnu ta zemlja je prodata novom vlasniku ali opet ja drzim tu zemlju i sad pitanje, pise mi tamo na parcelu da upisem JMBG, jel od starog vlasnika da upisem ili od novog?
 
Kad smo već kod upisivanja JMBG vlasnika parcele. Parcela se vodi na dve osobe koje dele po pola parcele, kako upisati oba JMBG?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Pitaću ih da li im treba sposoban programer koji će to da uradi, lakše mi to nego da dva puta ubacujem istu njivu zbog njihovog propusta.
Hvala ti na pomoći

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Po meni, neuporedivo je bolje da se radi sa ličnom kartom i računarom....
Uzo juče potvrde o aktivnom statusu gazdinstva za mene i ćaleta.
Par klika i odmah stiglo u sanduče E uprave. Da se samo ne kudi aplikacija 🙄
Ja radim na racunaru sa consentom. Odem u mob aplikaciju, ukucam mail, na consentu potvrdim i odradjujem na racunaru.
 
Nazad
Vrh