E-Agrar

Moram opet pohvaliti našeg cenjenog Petra Petrovića, mada mi se njegov odgovor nije svideo ali šta je tu je.
Juče sam ga u privatnoj poruci pitao povodom životinja na farmi pilića i broja koji treba da unesem... jer se on stalno menja, počev od useljaja, pa svaki dan po neko ugine, da bi posle 42 dana stanje bilo 0, pa posle dve nedelje novi useljaj sa novim brojem pilića....
Dobio sam noćas odgovor da bi trebalo da stalno menjam broj tj da unosim nove ažurne brojeve u E-Agrar tj kako on reče - da vodim "digitalni dnevnik". To deluje malo bzv ali, do daljnjeg ( ovo je moja odluka) ću unositi samo dva puta, onaj broj koji je na početku svakog tunusa useljen, jer taj broj je evidentiran i kod vet.stanice i na kraju turnusa stavim 0 , pa za dve nedelje novi broj i tako...
Inače je on IT stručnjak i radi na softveru, a ovo se raspitao kod kolega, pa mi je odgovorio.
 
Kod mog brata pri pokusaju da se prijavi na e agrar stalno mu trazi da potvrdi da nije robot...kad potvrdi izadje da je greska i da ponovo ucita stranicu...i onda opet ispocetka sa istim ishodom...
Jel ima neko taj problem
 
Brat je nosilac gazdinstva, pokojni deda je bio clan, ostavinska jos nije radjena. Sta se desava sa zemljom koja se i dalje vodi na dedu jer naravno njega iz gazdinstva mora izbrisati, a na nju su do sada isle subvencije?
 
Nemogu da dodam grad u opciji sediste polj gazdinstva,ustvari dodam ,potvrdim,trazi mi sliku l.k. prebacim sa kompa potvrdim i izbaci mi gresku stret must not be blank
Gde gresim?
To radim preko kompa a kada udjem preko telefona da bih slikao l.k.
Nemam opciju pregled i promena podataka

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Isto i preko telefona ulazim u e agrar preko hroma. mozda treba preko aplikacije?
 
Poslednja izmena:
Nemogu da dodam grad u opciji sediste polj gazdinstva,ustvari dodam ,potvrdim,trazi mi sliku l.k. prebacim sa kompa potvrdim i izbaci mi gresku stret must not be blank
Gde gresim?
To radim preko kompa a kada udjem preko telefona da bih slikao l.k.
Nemam opciju pregled i promena podataka

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
I kod mene je to problem nemam opciju pregleda podataka
 
Ево коначно омогућене још две опције - Регистрација новог газдинства и Извод из Регистра Пољопривредних Газдинстава. Нек нам је са срећом
 
Ево коначно омогућене још две опције - Регистрација новог газдинства и Извод из Регистра Пољопривредних Газдинстава. Нек нам је са срећом
Ali nije omogućena prijava za subvencije po hektaru. Iako je javni poziv otvoren. Samo za mleko.
 
Po hektaru rekao Petar tek od petka da krece,jedino ako opet ne odloze do daljnjeg

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Сад ја не знам да ли док попуњавам ове податке о отварању газдинства треба да упишем да ту има већ један пластеник и пар шљива или тек ако одобре отварање газдинства онда попуним, јер имам мање од 0,5 хектара на тој парцели а за производњу у затвореном простору може и мање. Ако не унесем немају евиденцију на основу чега бих отворила газдинство. Ваљда сам добро формулисала реченицу
 
Na silosima na primer moraju da pravdaju tok novca, za to služe potvrde između ostalog.Baš da će se logovati za svakog ponaosob ne verujem.Ovako odneseš potvrdu na svako prijemno mesto, hladnjaču, mesaru i sa kim sve već sarađuješ i miran.
 
Ево коначно омогућене још две опције - Регистрација новог газдинства и Извод из Регистра Пољопривредних Газдинстава. Нек нам је са срећом
izvod iz registra je moguće od ponedeljka preuzeti.
 
Nazad
Vrh