E-Agrar

Nema to veze sa tim… moze biti ovaj ili onaj, bilo koja boja i pol.. problem je sa nase strane linije
 
Postupak instalacije ConsentID aplikacije na Huawei uredjaje.

Da ne bih ja pisao evo ovde lepo opisanog jednog od metoda koji će bolje objasniti nego da ja kuckam 2 strane:


Nemam kod sebe Huawei tel da proverim da li radi, ali ovo bi trebalo bi da funkcioniše.

Pratite instrukcije sa videa što bi trebalo da vam omogući pristup Google Play prodavnici.

Nakon tog potrazite ConsedID i dalje je instalirajete kako je već napisano na temi više puta.

Ako neko ima problema ptajte preko PM. Naravno bilo bi lepo ako neko instalira sve da nam javi da radi pošto kazem, ja nisam proverio.
 
Poslednja izmena:
@Petar_Petrović Jel znas zbog cega mi se sad pojavilo crvenim oznaceno nesto oko drzavnog zemljista u zakupu,pise nesto kao da imam neprijavljeno drzavno zemljiste.I onda ispod toga pise: postoji xx hektara pod zakupom od drzave za koje niste prijavili biljnu kulturu.Svo zemljiste u drzavnoj svojini mora biti prijavljeno u registru.
Sta je sad u pitanju,biljna kultura ?,koju sam prijavio,tj napisao koja je na parceli,tad nisam imao nikakvu gresku.
 
Da li neko još ima grešku da mu u prezimenu ne stoji slovo Ć nego C?

I na jednom pretraživaču imam dve opcije kad odem na izvodi i potvrde, a na drugom samo jednu, za aktivan status...?
 
Poslednja izmena:
Ima problem sa Huawei u jednom gazdinstvu, idemo u PSS nadam se da ćemo uspeti. Neznam dali je problem pošto je na isti telefon i imejl već bila preuzeta aplikacija ConsentID i ista obrisana jer je rečeno da ti telefoni ne podržavaju sledeće korake.
 
Ima problem sa Huawei u jednom gazdinstvu, idemo u PSS nadam se da ćemo uspeti. Neznam dali je problem pošto je na isti telefon i imejl već bila preuzeta aplikacija ConsentID i ista obrisana jer je rečeno da ti telefoni ne podržavaju sledeće korake.
Imali smo isti problem noviji modeli Huawei tel ne podrzavaju bas rekli u trezoru i poslali su nas u PSS oni su to resili uz manje poteskoce.
 
Ima problem sa Huawei u jednom gazdinstvu, idemo u PSS nadam se da ćemo uspeti. Neznam dali je problem pošto je na isti telefon i imejl već bila preuzeta aplikacija ConsentID i ista obrisana jer je rečeno da ti telefoni ne podržavaju sledeće korake.
Ja imam Huawei p40 i sve ok, sve podrzava, to nek oni pricaju nekom drugom
 
Svi kinezi do 2019 imaju gugl i sve u vezi njega, posle 2019 zbog uvodjenja sankcija prc kineski proizvodjaci telefona raskidaju ugovor sa guglom ali Kinez ne bi bio Kinez da nema precica, skines aplikaciju G spase i tu skines sve u vezi gugla pa i consent jer je i on povezan sa guglom.
 
Kolege budite samo malo realni sa nekim Petrom ili bez njega ovaj ce proces biti obavljen.
Bolje da iskoristimo kolegino prisustvo na forumu i iskoristimo njegove savete kako bismo sto lakse obavili ovaj proces i na kraju dobili ono sto nam pripada.
Kad ti sa završenim fakultetom nemožeš da se snađeš u ovom šta očekivati od ljudi koji ni pametni telefon nemaju ili ga imaju i svo znanje se svodi na javljanje i možda neka poruka a takvih je bar 50%, ni sam nemam pametni telefon (niti želim da ga imam) niti nešto znam oko te IT tehnologije (niti me interesuje) ali sa ovim mojim skromnim znanjem (a vidim i druga mišljenja) ovo oko eagrara je previše komplikovano.Kažu biće jednostavnije, brže, manje papira, a sad treba imati jednu prostoriju samo za aparate (nemogu više ni mehanizaciju kupim i održavam) da bi dobio neki papir (odštampan) koji ti treba ili da trčiš do fotokopirnice (ponaročito je to jednostavno za one u planini koji nemaju ni signal za mobilni) ili ti da imaš svog knjigovođu.Neznam možda sam ja mator, zaostao, glup, možda sam i za odstrel ali umorio sam se više od ovih njihovih novokomponovanih sranja i "pomaganja".Za mene je ova IT tehnologija najveća pošast i zlo (gore i od kuge) za čovečanstvo, oću da kažem da je više zla donela nego koristi, postali smo samoživi, besni, nezasiti, sve nam je teško pa čak i jedno dugme nam je teško da stisnemo a da nepričamo koliko je radnih mesta ugašeno, postali smo robovi savremenog doba, niko snikim ne komunicira, samo kad je interes u pitanju, razrodili ali no.

Život nam se sveo na jedan "klik" samo neznam šta će biti kad bude malo veći "KLIK".
Izvinte za OF, ako hoćete izbrište ovaj moj post.
 
Meni u mts prilikom kupovine telefona, ubacili i gugl i youtub, pitali me ljudi jel hoces, pa naravno, to je bilo 2021
 
Kad ti sa završenim fakultetom nemožeš da se snađeš u ovom šta očekivati od ljudi koji ni pametni telefon nemaju ili ga imaju i svo znanje se svodi na javljanje i možda neka poruka a takvih je bar 50%, ni sam nemam pametni telefon (niti želim da ga imam) niti nešto znam oko te IT tehnologije (niti me interesuje) ali sa ovim mojim skromnim znanjem (a vidim i druga mišljenja) ovo oko eagrara je previše komplikovano.Kažu biće jednostavnije, brže, manje papira, a sad treba imati jednu prostoriju samo za aparate (nemogu više ni mehanizaciju kupim i održavam) da bi dobio neki papir (odštampan) koji ti treba ili da trčiš do fotokopirnice (ponaročito je to jednostavno za one u planini koji nemaju ni signal za mobilni) ili ti da imaš svog knjigovođu.
a da nepričamo koliko je radnih mesta ugašeno
Fali mi iskustvo oko pravnih stvari i slicno.
Realno to oko ugovora zna bolje neki seljak kako se sta radi nego vecina advokata jer ove sotuacije sto sam video ni pravnici svi ne znaju.
Da ce trebati knjigovodja to stoji.
Da se gase radna mesta to jedino nisi u pravu svi poslovi se oko dogitalizacije samo uvecavaju.
Mada kukamo na prevelik drzavni aparat i kad odes u trazor jedno 90% dana u godini ti zaposleni sede i cekaju da li ce se pojaviti neko ili niko. Imas guzve u vreme obnove,konkursa a ostatak godine ladovina.
 
Nazad
Vrh