Duvan -- opšta tema

Itb 683 zakon sto se tice klase

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Mi smo gusjenice sredili prije 10 ak dana prilicno uspijesno. Sad cekamo sledece generacije da dodju. S obzirom da ima duvana koji tek cvjeta bice ih jos.
 
Danas prvi otkup imali, katastrofa sto se tice kilaze a i klase..

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Kod nas je takodje uzas. Sve do sad treca klasa. Predali smo do sada nekih 3t. Kod nas je haos sa plinom svaka tura sve skuplja. Juce je izaso na 0.95KM a potrosnja oko 400l po susari. Ne znam kako cemo izgurati ovu godinu
 
Kod nas je takodje uzas. Sve do sad treca klasa. Predali smo do sada nekih 3t. Kod nas je haos sa plinom svaka tura sve skuplja. Juce je izaso na 0.95KM a potrosnja oko 400l po susari. Ne znam kako cemo izgurati ovu godinu
Da je 3 slavio bih sve 4i5, ja susim na kostice od sljive 1 t ide na susaru 42 to je nekih 100e

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Za jednu firmu u kutije a za drugu u bale pakujemo

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Koliko vreemenski vlazite duvan pre ispakivanja.? Imam problem uvek ga prevlazim i pocne da se oseca u balama

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Sve zavisi od kvaliteta duvana. Dobar duvan brzo navlazi. U poslednjih par susara neki prosjek je oko 5 sati vlazenja.
 
Jeste li poceli da cistite parcele, msm da berete sve do kraja.?

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Nekih 3 jutra ITBa sam krenio i to još imam jednu sušaru, a ovo ostalo je daleko daleko od kraja, ne znam kak ću to sve pobrati...
 
I ja sam Itb poceo skidati isto, a madjara necu skoro po svemu sudeći, tj imam jednu parcelu madjara sto je posadjen 10og aprila on ce moci sl nedelje da se skine

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Ja se nadam do 15.10 jer su neke parcele podbacile

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Mi nismo jos krenuli. Imamo zavisno od parcele 2-3 branja plus zavrsno branje. Imamo oktobar cijeli brati. Samo se nadam da nece biti ranog mraza.
 
Sporo vi to nesto berete. Ja sad zavrsavam 5i krug i krecem zavrsnicu na madjaru, francuz pociscen 7 branja po 4-5 lista bilo na njemu

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh