Dođite u Srbobran 06.08.2011. na takmičenje orača

Evo malo slika sa ovogodišnjeg okupljanja
img0015.jpg

img0020.jpg
img0028.jpg
img0033.jpg
img0052.jpg
img0048.jpg
img0068.jpg
img0065.jpg
 
Ne znam na kog komšiju misliš?
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo još malo slika iz Srbobrana , prosto mi je žao što nisam videla još neke članove Foruma.

ssl25346.jpg
ssl25348.jpg
ssl25352.jpg
ssl25353.jpg
ssl25357.jpg
ssl25360.jpg
ssl25393.jpg
ssl25401.jpg
 
Ovom prilikom bi da se zahvalim našem današnjem domaćinu, članu Sale ratar, koji je ujedno i pobednik takmičenja. :ppozdrav::ppozdrav:
 
Evo malo slika pobednika Saleta i njegovog oranja .Čestitamo na pobedi!
img0046.jpg
img0047.jpg
img0048.jpg
img0049.jpg


Devojčica je takođe osvojila jedno od prva 3 mesta(ne znam tačno koje) u svojoj kategoriji. Najpozitivniji utisak (lično moj) ovog takmičarskog dela :osmeh:
img0033.jpg
img0034.jpg
img0035.jpg


- - - - - - - - - -

Sale kako je prošao podmladak tvoj deran? Jel sluša instrukcije? Kolko vidim dobro to njemu ide ,samo čini mi se da je malko oštriji od babe na gasu:osmeh::bravo::ppozdrav:
 
I ja se pridružujem čestitkama. Otišao sam pre proglašenja tako da nisam ni znao ko je pobedio...
 
Sledeće godine definitivno otvaramo kladionicu.................i kladimo se na postojećeg ŠAMPIONA Saleta !!!!!!!!!!! Sale čestitam :ppozdrav::ppozdrav:








P.S. Nešto mi čudno. Ne javlja nam se šampion u ovoj temi...........Možda opet nekim ženskama objašnjava da se pivo ne pije dok se ore....:osmeh:
 
Kameni bila mlada na takmičenju pa sam morao da bidnem fini :osmeh:, Radoslave deran izgleda čuje samo što mu godi, mladost ludost, ima kade da nauči samo ako hoće, dan pre sam mu pokazivao kako se šta radi i stalno mu govorim polako, ne žuri al ne vredi, kad bude popio vruće vode koliko i ja onda će shvatiti, ima kade samo nek je živ i zdrav, inače devojčica nije osvojila ništa nego je u lakoj kategoriji dečak sa čini mi se 10 godina osvojio 3 mesto.

Hvala kolegama na čestitkama i kolegama koji su prisustvovali takmičenju, da ste mi živi i zdravi.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh