Dođite u Srbobran 06.08.2011. na takmičenje orača

Sto ne pozovete profesionalce:bravo:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3twtkmMq1EA" target="_blank">
 
Poslednja izmena od urednika:
S obzirom da sam danas prisustvovao takmičenju orača iznenadilo me je što je ogromna većina plugova marke VOGEL, bilo je par IMT-ovih, par OLT-ovih, par REGENT-a i 1 GREGORI BESON-3 brazni obrtač
dscn0636.jpg
[/IMG]
Ovo je samo deo traktora a bilo ih je još........
dscn0641.jpg
[/IMG]
Najmlađi takmičar (12 god) u akciji, bori se za prvo mesto..........inače sin šampiona :)osmeh:)
dscn0638.jpg
[/IMG]
A tata (šampion) uživa u blagodetima prošlogodišnje slave.............:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
Malo šale nije na odmet..........:osmeh:
Nisam dočekao izbor pobednika ali ja čestitam svim učesnicima pogotovo ovim najmlađim a među njima izdvajam devojčicu mislim da je i ona oko 12-13 godina.
Čestitam pobednicima:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
I ja se pridružijem čestitkama našem forumašu @sale ratar na osvojenom prvom mestu! :ppozdrav::bravo:

Takođe čestitam i njegovom sinu (najmlađem oraču) na odličnom debitantskom nastupu na takmičenju! :bravo:
 
I ja se pridružijem čestitkama našem forumašu @sale ratar na osvojenom prvom mestu! :ppozdrav::bravo:

Takođe čestitam i njegovom sinu (najmlađem oraču) na odličnom debitantskom nastupu na takmičenju! :bravo:

Znači šampion ostaje šampion, onda i ja čestitam saletu na pobedi:ppozdrav:

DUKEJ, dali se meni čini ili sam pogrešio, da je i tvoj traktor učestvovao na takmičenju....:sta:
 
Ja sam imao svu volju ovog sveta da se pojavim u Srbobranu ali sam sinoc bancio pa nisam bio kadar da ustanem na vreme. U svakom slucaju, cestitam Saletu na pobedi i ocekujem jos fotki i koji snimak! :D
 
Danas smo se lepo proveli i družili kako uz orače tako i kasnije u kafani.Ima dosta slika samo da ih Đenka izradi pa će postaviti u temu.
 
Sale cestitka za prvo mesto, bilo je malo vise sparno hvala clanu Kris80 na gostoprimstu....:)
 
Честитамооооооооооооо!!!!!!!!!!!

И Саши и јуниору!
Јел то и јуниорка била ту или ми се чини?:bravo::cvetic::osmeh:
 
Честитке Салету и наследнику и свима који су били присутни !
 
Sve čestitke za Saleta i njegovog naslednika.

Puno hvala članu Kris80 ne gostoprimstvu i druženju.
 
Рекао је Сале ратар ко му најлепше честита, добија летовање за 2 особе, наравно, о сопственом трошку. (Јао, убиће ме!)!
 
Nazad
Vrh