DEUTZ

Tako je. PD nije mogla funkcionisati sa dpf filterom, jer nema mogućnost ubrizgavanja goriva u taktu izduvavanja, nego je na kraju sabijanja morala ubacivati dodatne količine goriva što je postipak regeneracije činilo jako neekonomičnim.
Dakle PD je izbačena zbog glupih ekoloških normi a ne zbog nesavršenosti u radu.
 
Ja sam otišao da pogledam traktor, tamo su bili radnici, upalio, probao malo po krugu i to je to, gazdu nisam ni video.Posle par dana kada sam obišao ostale traktore iz oglasa odlučio sam se za ovog i pozvao čoveka.Pitao lepo i kulturno koja je cena za solarno plaćanje(pare na sunce) i on mi rekao 24.000.Tu smo se razišli pa sam ga opet zvao nakon par dana i pitao da li bi spustio još nešto pa da trgujemo i pristao je na 23.500.Traktor smo doterali na točkovima, registrovan je do avgusta, ima nekih sitnica za sređivanje ali je generalno o.k a ne može se ništa ni naći u tom cenovnom rangu.
 
Ja sam otišao da pogledam traktor, tamo su bili radnici, upalio, probao malo po krugu i to je to, gazdu nisam ni video.Posle par dana kada sam obišao ostale traktore iz oglasa odlučio sam se za ovog i pozvao čoveka.Pitao lepo i kulturno koja je cena za solarno plaćanje(pare na sunce) i on mi rekao 24.000.Tu smo se razišli pa sam ga opet zvao nakon par dana i pitao da li bi spustio još nešto pa da trgujemo i pristao je na 23.500.Traktor smo doterali na točkovima, registrovan je do avgusta, ima nekih sitnica za sređivanje ali je generalno o.k a ne može se ništa ni naći u tom cenovnom rangu.
Kako do avgusta registrovan?Mislis tehnicki?
 
sad ce cene da mu podignu na arendu cim videli da se ponovio

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
onda si dobro prosao,kod nas cim se kupi nesto odmah eto dolaze e pare trebaju zovu ljudi za njivu ako hoces da das pare bla bla...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh