Deutz-Fahr

Decko iz Beceja radi traktore i kombajne. Mogu poslati broj na pp
 
Ja iz Slavonije pa to nebu išlo..Možda da nekog nađem ko presvlači namjestaj pa pitam da li može da se nalijepi .
 
Imam 3630 i u kabini mi se odljepili tapacirunzi da li je to tko radio kako bi se to moglo rijesiti?Da li je tko to probao mijenjati jer se bojim to oderati kako cu drugo staviti jer ako spuzvica ostane kako da naljepim drugi tapacirung..
I meni se poceo tapacirung odvaljivati pa sam samo toplim lepkom polepio. Pito ovog jednog koliko bi me izaslo i kaze oko 20-30e pa sam odusto jer je jedina funkcija toga da lepo izgleda kad se prodaje. Mislim da je neko pisao da je lepio lepilom u spreju tapacirung ali nekad nema fajde jer spuzva pocne da se kruni pa ne mozes zalijepiti.
 
Pozdrav drugari... Interesuje me gde mogu kupiti nove cilindre kvacila za deutz fahr m3480, ili ako ima neko da reparira..
 
Da li ima tko da mi slika mehanicki uredjaj za visinu kanala na 3610-3630?Ne znam gdje da zakacim sajlu za uvlacni kanal.
 
Kod coveka kanal je grlo.Kacis na grlo bilo gde,probusis rupu na grlu,zasrafis malo jaci flah i tu zakacis sajlu.
 
I ta salja bude zakacena za oprugu da bi se vracala.
Da li neko zna koji je razlog izbijanja poklopaca na povratu mase u kukuruzu, mislim na gornji poklopac koji je ja mislim predvidjen da izbije sam ako je zagusilo(tako su mi rekli).
 
Zato sto zagusi,u kukuruzu ti ne treba povratna masa

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Cuo sam da ljudi blindiraju povratnu masu da sve ide u bunker.Da li ti ili neko drugi moze da mi objasni kako se to radi ili da posalje sliku ako je u mogucnosti.

Poslano sa mog SM-A415F koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh