Deutz-Fahr

gajicd

Član
Učlanjen(a)
11 Avg 2011
Poruka
36
Pozdrav svima, sta mislite o M980? Na slikama izgleda odlicno, ima sjecku i gazda kaze da ima 1900 rh. Kolika bi bila realna cijena i kako se pokazao, samo zitna varijanta?

robert86

Novajlija
Učlanjen(a)
13 Okt 2020
Poruka
6
Danas primetim na kombajnu da kaplje uje,df 1600 hidro u pitanju.Tu ulazi sajla od rucne kocnice,dali u tom delu sme da ima ulje,ili ulje prelazi iz hidro motora?

tesla

Član
Učlanjen(a)
29 Maj 2011
Poruka
2.432
Zavisi koje je ulje u pitanju, da li hidro ulje-semering na hidro motoru, ili SAE90 onda je semering na reduktoru, sa druge strane, ka spolja.

robert86

Novajlija
Učlanjen(a)
13 Okt 2020
Poruka
6
Eee vidis toga se nisa setio.Nisam nikada razklapao hidro motore,pa ne znam kako to sve funkcionise.Znaci tu gde sajla ulazi ne sme da bude ulje?

FIlip DF

Novajlija
Učlanjen(a)
12 Okt 2020
Poruka
5
Pozdrav svima, sta mislite o M980? Na slikama izgleda odlicno, ima sjecku i gazda kaze da ima 1900 rh. Kolika bi bila realna cijena i kako se pokazao, samo zitna varijanta?
Gdje se nalazi taj kombajn ja mislim da mi je ovaj jedan pricao da ima neki dajc mali crveni u Posavini. Ja mislim da mu je cena oko 10000e.

FIlip DF

Novajlija
Učlanjen(a)
12 Okt 2020
Poruka
5
Prije neki dan mi ode indikator pritiska ulja na motoru sa dvije stopice.Da li neko zna gdje bi se mogao nabaviti takav indikator.

gajicd

Član
Učlanjen(a)
11 Avg 2011
Poruka
36
Gdje se nalazi taj kombajn ja mislim da mi je ovaj jedan pricao da ima neki dajc mali crveni u Posavini. Ja mislim da mu je cena oko 10000e.
mislim da jeste negdje u posavini, pa me zanima kakve su masine? Ima jedan Djuro m770 kod mene u selu, solidno ocuvan ali i cijena je poprilicna, a citao sam da imaju dosta mana i da su spori.

mislim da jeste negdje u posavini, pa me zanima kakve su masine? Ima jedan Djuro m770 kod mene u selu, solidno ocuvan ali i cijena je poprilicna, a citao sam da imaju dosta mana i da su spori.
проблем варијатор,и ваздушар није најсрећније решење.У Немачкој доста цијењен комбајн и на цијени,и код нас се доста тражи јер је идеалан за путеве и габаритно,али време га је сустигло и ако није баш одржаван зна направити проблема.У фул стању као нов,одржаван у немачкој је од 10 до 15000е.

FIlip DF

Novajlija
Učlanjen(a)
12 Okt 2020
Poruka
5
U Njemackoj od 10000 do 15000e se moze kupiti dosta ozbiljniji i noviji kombajn od m980. Kod nas nebi trebao prelaziti vise od 10000e, jer ipak je to mal kombajn moze goniti samo adapter sa tri reda.

gajicd

Član
Učlanjen(a)
11 Avg 2011
Poruka
36
проблем варијатор,и ваздушар није најсрећније решење.У Немачкој доста цијењен комбајн и на цијени,и код нас се доста тражи јер је идеалан за путеве и габаритно,али време га је сустигло и ако није баш одржаван зна направити проблема.У фул стању као нов,одржаван у немачкој је од 10 до 15000е.
i meni odgovrara jer je mali i moze se provuci svuda, putevi su nam sve losiji a ima i malih parcela. Hvala na savjetu.

U Njemackoj od 10000 do 15000e se moze kupiti dosta ozbiljniji i noviji kombajn od m980. Kod nas nebi trebao prelaziti vise od 10000e, jer ipak je to mal kombajn moze goniti samo adapter sa tri reda.
ma to kad krene 10000-15000 evra pa dodaj jos malo da kupis malo bolji ide u nedogled. Svidjao mi se m770, ali sam citao na vise mijesta da su neke stvari lose rijesene na njemu i da je bas premalog kapaciteta, pa iz tog razloga pitam i za ovaj m980, da li i on ima nekih velikih nedostataka.

Vrh