Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

Cene raznih proizvoda idu u rikverc .Ako tako krene i sa našom robom a krenulo je na ovakva ulaganja biće "jebo car vajdu".
 
Koji DKC se dobro pokazao na suncokretistu? Nije mi bio los 5830, ali je imao vecu vlagu pa bih da ga izbegnem.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Ja nisam nikad imao srece sa kukuruzom posle suncokreta, uvek omane i pored dobrog djubrenja. Tako da ne sejem, tj uvek psenica posle suncokreta.
Kako ste nasli cene za dkc? Ja narucio dkc 5075 po 240 evra sa pdv po vreci od 80 000 biljaka...
 
To se podrazumeva, bez kiše je sve "džaba smo krečili".

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Kod nas je do sad kukuruz u ataru bio na oko 25%, tako da diabrotika nije imala sansu ni kad je kukuruz isao posle kukuruza.
 
Imao sam tih slučajeva gde su se menjali kukuruz i soja u dvopolju.Nema ni kod nas više problema jer se poštuje plodored a imam jednog poslovnog saradnika koji je 7 godina sejao kukuruz na kukuruz i nije bilo nikakvog napada niti štete.
 
Imao sam tih slučajeva gde su se menjali kukuruz i soja u dvopolju.Nema ni kod nas više problema jer se poštuje plodored a imam jednog poslovnog saradnika koji je 7 godina sejao kukuruz na kukuruz i nije bilo nikakvog napada niti štete.
A kakav je prinos kukuruz na kukuruz toliko godina, meni se hoce da se desi kad je 2 godine za redom kukuruz da padne stabljika skroz na zemlju, vise hibrdia je bilo i svi du polegli kao valjkom da je neko prosao
 
Nazad
Vrh