Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

Ne očekuj čudo . Nije sigurno daleko bolji od Pionira , sve su to nijanse a zavisi od skupa mnogo okolnosti. Za sklop najjednostavnije rečeno : teža zemlja gušće , lakša rjedje .Izuzetak su jedino neke verzije černozema i riječni nanos koji su lakši tipovi a dobro drže vlagu tu isto može gušće.
 
Ne očekuj čudo . Nije sigurno daleko bolji od Pionira , sve su to nijanse a zavisi od skupa mnogo okolnosti. Za sklop najjednostavnije rečeno : teža zemlja gušće , lakša rjedje .Izuzetak su jedino neke verzije černozema i riječni nanos koji su lakši tipovi a dobro drže vlagu tu isto može gušće.
Vrlo malo ja imam teze zemlje.Najvise je zemlje gde Belarus 82 vuce 3x30cm i peva.
 
Iz iskustva pises ili slusas prodavca?Posto ja prvi put ove godine planiram da ga sejem a,navodno je daleko bolji od pionira.
Daleko bolji od Pioneera nije,kod mene je bio od najboljeg Pioneera lošiji i sa jačom vlagom
Naravno da ti govorim iz iskustva,neće biti klipovi veći ako ga seješ ređe,iako malo budu veći,ali prinos će biti manji,SIGURNO
 
zna li se cena dekalba za ovu godinu imam ponudu proslegodisnje (sta je ostao na lageru) za 16000 dal je to skupo ili normalna cena?
 
najnoviji cenovnik cene ipak jeftinije od prošle godine

dekalb-cenovnik-januar-2.jpg
 
Nazad
Vrh