Da pokrenemo akciju pa da se okupimo negde juznije

Nsicu mercedesov crni kacket pa se vidimo.Ko hoce broj mobilnog da se cujemo neka javi na pp. :ppozdrav:
 
Jutros u 9h, cene ne znam nije bilo prodavaca pored.

Zaboravih da kažem da je ovo mesto gde se sutra održava pijaca u S. Palanci
 
Rale 83 je napisao(la):
Ajmo ovako , da se nadjemo i brvnari , izmedju vasara i parkinga na maloj kapiji , pa ko kako dolazi nek vikne turu
Ja ću onda ujutro pravo tamo, sednem a vi dolazite i vičite ture !! :haha: :haha:
 
cukaneca je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
Ajmo ovako , da se nadjemo i brvnari , izmedju vasara i parkinga na maloj kapiji , pa ko kako dolazi nek vikne turu
Ja ću onda ujutro pravo tamo, sednem a vi dolazite i vičite ture !! :haha: :haha:
Kakva treba da bude obuca u S.Palanci, cizme ili mogu patike, posto sam najebao u Rumi jedne godine, kaljav k'o svinja.......
Bicu na smotri s'kacket na glave
::spreman na sve::
 
Francuz, mislim da ti čizme ne trebaju osim ako se nećeš za zavlačiti iza nekog grmlja :haha:
Da li si zvao onog lika za krunjač? Ako dolaziš mogu da te odvedem kod njega samo koliko ja znam on ih nema spakovane nego se treba najaviti da bi on to mamontirao.
Post je spojen: [time]1297748448[/time]
_________________________________________________
Ipak ponesite nešto dublju obuću jer pada sneg i biće bljuzgavice. Sneg je slab i mislim da neće nepraviti problema.
 
1znvbsp.jpg

Post je spojen: [time]1297776595[/time]
_________________________________________________
Suprotna strana stola Rale83, Levak i Sin, Čika Jova. S' ove strane osoba x, Francuz i moja malenkost iza kamere!!
 
Je...ga mimoisli smo se za 30min.Ja sam bio kako sam rekao od 11h u Brvnaru na pecenje do 12h.Bice da vam je bilo lepo.Svaka cas, ja sam bio sa tastom ovi mi otkazali a tast nema dozvolu pa nisam smeo nista drugo da pijem samo sok ::lose:: Ali zato bice bolje drugi put. :ppozdrav:
 
cukaneca je napisao(la):
Suprotna strana stola Rale83, Levak i Sin, Čika Jova. S' ove strane osoba x, Francuz i moja malenkost iza kamere!!
u brate ovaj rale ružan k'o lopov , čak je i levak ljepši od njega :haha: :haha: :haha:
 
savoris je napisao(la):
cukaneca je napisao(la):
Suprotna strana stola Rale83, Levak i Sin, Čika Jova. S' ove strane osoba x, Francuz i moja malenkost iza kamere!!
u brate ovaj rale ružan k'o lopov , čak je i levak ljepši od njega :haha: :haha: :haha:
Vid sad , jel to da me neureknes ili , ja sam pored levaka ne ova X .
Boze pa da sam 15-20kg mrsaviji bio bi maneken
 
Nazad
Vrh