Da imate dovoljno para koji traktor biste kupili

Da imate dovoljno para koji traktor biste kupili


  • Ukupno glasača
    304
Ja da imam para kupio bih IMT 5106 ili 5136 i to polovan moze! :ppozdrav:

nvpmbb.jpg

do tada vozicu ovakvu masinu :haha: :haha: :haha: :haha:
15d57pf.jpg

ima se moze se. :haha: :haha: :cao: :cao: :cao:
 
Po meni najbolji je Fendt ali ako bude subvencija na traktore uzeo bi Claas Arion 630 ili Deutz-Fahr M620.
 
aaaaauuuuuuuuu....... :sta:,koliko samo lepih zelja na jednom mestu,jos kad bi se ostvario i jedan posto od ovoga bilo bi extra,osim par ljudi koje sam pogledao u zelji za masinom(gledao do 5-6 strane),ni sam primetio nista opipljivo u tom mastanj,realno ako mastas o necemu treba tome i da tezis da imas ali ne treba ni preterivati niucemu,mozda neko i ima finansije za ona "LUDILA"od masina ali.......... ipak je to puno ::novac::hhhhmmmmmm........moja zelja je da imam MAHINDRU 6500,moj prijatelj je ima i extra se pokazala,njega je kostala putem kredita oko,ni sam siguran,18000eura bez kabine P.S IPK NIJE LOSE MAKAR I MALO POBECI OD STVARNOSTI,jedino to sto nam je ostalo da ove gulikoze ne mogu da nam uzmu,MASTANJE I SAN pozdrav svima :ppozdrav:
 
galki je napisao(la):
IMT 577 DV sa mokrim kocenjem i spoljnom hidraulikom

Ja se slazem stobom, zakon je za nase potrebe!
Stace mi ovi KITEVI od traktora kad nemogu ga okrenuti gde ja ocu, a treba i proci kroz selo!
Stanes na ladno pivo pred kafance, a ostali seljaci te jure da pomeris KRSINU, jer nemaju gde da se oni parkiraju!
Zato IMT 577DV, i svi mirni! :haha: :ppozdrav: :D
 
Trnavac je napisao(la):
galki je napisao(la):
IMT 577 DV sa mokrim kocenjem i spoljnom hidraulikom

Ja se slazem stobom, zakon je za nase potrebe!
Stace mi ovi KITEVI od traktora kad nemogu ga okrenuti gde ja ocu, a treba i proci kroz selo!
Stanes na ladno pivo pred kafance, a ostali seljaci te jure da pomeris KRSINU, jer nemaju gde da se oni parkiraju!
Zato IMT 577DV, i svi mirni! :haha: :ppozdrav: :D

Svaka cast na razmisljanju! :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh