Claas

Ajde i u ovoj temi da postavim isto pitanje kao u temi oranje,jer je u pitanju claas traktor...pa me zanima kako je kod vlasnika traktora podeseno,i sta je bolje?

Imam pitanje,u vezi EHR-a,podesio sam da mi onaj tockic za oscilacije stoji na br.5,a veliki tocak kojim se fino podesava stoji izmedju br. 5 i 6,a na plugu je topling zakacen na plivajuci polozaj. E sad me zanima,koliko se to odrazava/steti hidraulici? Da li je dobro?
Orao sam pre na fixnoj rupi na pluga,a veliki tockic mi stojao na 0,a onaj tockic za oscilacije u oranju isto na 5....
 
Nesto mi je poznat taj deran sto koraca pored oranja :D

Posle te strnjike su orali frisko okrunjeno kukuruziste na istu dubinu i islo je isto tako lepo. Oru ti Claasovi i repista, nije im problem jer svi imaju dovoljno kila da ne proklizavaju.
 
Nesto mi je poznat taj deran sto koraca pored oranja :D

Posle te strnjike su orali frisko okrunjeno kukuruziste na istu dubinu i islo je isto tako lepo. Oru ti Claasovi i repista, nije im problem jer svi imaju dovoljno kila da ne proklizavaju.

Ti Axioni su najtezi traktori u svojoj kategoriji. Prijateljev Axion 920 je tezak 12.800 kg bez tegova ( nije podatak iz prospekta nego je mereno ). Ima jos napred tegove od 1.500 kg a treba da mu stignu i tegovi za zadnje tockove.
 
1636 motocasova a 17. decembra ce biti 2 godine kako je kod nas.

eg60ra.jpg
 
Nazad
Vrh