Claas

Marko, pogledaj kako su kod mene nastelovane felne posto mislim da imamo iste zadnje trapove. Moj ide na knap, mislim da je spoljna dimenzija ripni nesto manje od 210cm.

:D
 
Vanjska širina zadnjih točkova ja 230cm,a nutarnja mjera oko 125-127cm..

Hmm,ako bi i išlo u redove kad se felne poštelaju to bi bilo jako na knap.
 
Ja sam sad rasirio zadnje tockove zbog ovog 'kaljavog' oranja za 2 mere i znam da mi je sirina 230 cm kao i tebi tako da slobodno mozes da ga suzis za setvu ako ti znaci. Ja sam sejao i po lose pripremljenom zemljistu i nisam imao problema sa dubinom setve ili nicanjem.
 
Da ga suzim onda bi išao na knap,al pošto ne sejem s njim nemam te potrebe,razmišljao sam da prskam s njim kukuruz onda bi ga morao suzit..

Kod tebe bi sada felne bile namještene kao i kod mene evo slika jedna:


Uploaded with ImageShack.us
 
odlicna fotka, a zemlja se rasipa mozes sejati
Hvala za fotku:osmeh:,a zemlja:kisa:.
Ovo mi je najlošija zemlja,ima jako puno kamenja,više kamenja nego zemlje,a komad 4,5ha,zaboli glava kad se ore,plug se troši na oko je vidjet..
fotografija0366.jpg


A evo još jedna slika CLAAS-a:
fotografija0352.jpg
 
Sta da ti odgovorim...mislim posle rusa u ovo... A V I O N...
Gume najsire , R38 mislim /650 a napred R28 mislim 520
 
Pa ok alikod njemu nema na haubi ono 420 C nego samo 420, kod tebe 630 a kod mene 630C
 
Poslednja izmena:
a sta je razlika izmedju 630 i 630C ?

Ono veliko C ti je "clasican".Moj je 630C a Draganov je 630. njegov ima CIS (valjda meri hektare,potrosnju), ima 24brzina moj samo 16, njegov je za par stotina kila tezi, kabin unutra malo drugciji i to je to, kako ja znam, al ako ima jos nesto nek ZR-ac napise.
 
Nazad
Vrh