Claas

Ove godine sam vukao 4.5 m Tinaz-Uzel i 4.7 m Minav oba sam vukao 9-10km/h na radnu dubinu ako se ne varam izmedju 8 i 10 cm. Na Axosu je menjac +-.

@tomybrzic

Moze i meni jedan takav da imam 2 zelena! :)
 
ja sam vukao 2.9 sa 1025 to je ipak malo no moticice ko saka otvorena sa prstima i drugi prohod (prvi je isla jako plitko paraca sa istrosenim zubima pa je drugi morao ici duboko) i 4.5l je otislo po jutru..
a cek tvoj je onda onaj axos 340? ja reko ko da se secam da smo pricali da imas takvog a ova slika ocigledno nije od tvoga onda.
Inace to mi se jako svidja kad je sve na + - bas je strava.
 
Ja imam Axosa a Ariona sam slikao u Almexu.

Radio sam i ja sa 2.9 jer se desio kvar na Minav setvospremacu a zurio sam da zavrsim. Brzina rada je bila od 6 do 17km/h jer je bilo i februarsko oranja pa jednostavno nisam mogao brze da idem da ne bih izleteo iz kabine. Interesantno da mi je i tada potrosnja bila isto nesto preko 3 litre ali nisam ni mogao duboko da radim zbog tog kasnog oranja a nisam ni isao preko 1300-1400 o/min sem kad sam imao uslove da ga probam koliko moze najbrze.
 
evo još jedna zguza,
mmskr7.jpg


@abro
nek sluzi i da uzivas u svim operacijamu u njemu :ppozdrav:
 
evo ga:

33wpflk.jpg


33wxs8m.jpg


k12kxi.jpg


r7qhwp.jpg


2prxxjc.jpg


gume standardne 16.9 R38 i 13.6 R28 sa podesavajucim felnama
600 kg tegova
kompresor
sklopka za struju
Sva svetla ( 4 napred i 4 nazad na vrhu kabine )
rotacija
donja, gornja poteznica
klima
vazdusno sediste
elektro hidraulika
el. hidraulicni reverzer
menjac 20 brzina HI - LOW sa onim dugmetom sto imitira kvacilo ( menjaju se brzine bez kvacila ali se mora koristiti to odredjeno dugme )
kardan 540, 540E i 1000 obrtaja
Radio ( CD, MP3 ) sa zvucnicima
2 para hidraulicnih izvoda
mehanicko ukljucivanje blokade diferencijala
el. hidr. ukljucivanje prednje vuce



Navratite na ::vino::
 
Nazad
Vrh