Claas

Previse zica,elektronike,plastike vidi se koliko metalnih delova ima na sebi ram od kabine,auspuh,menjac i motor
 

Pa to su novi traktori,cena im je mozda nesto niza nego kod nas,ali dok ga prevedes,tj.platis carinu + pdv isto te izadje mozda cak i skuplje,ne znam necu da tvrdim,ali to je po mojoj nekoj proceni. Prva dva imaju powershift,ili hexactive menjac,tako se kod claas-a zove,cini mi se.Sve brzine su na dugmice,znaci i glavna polja A,B,C i D i ostlaih 6 podpolja menjas na +/-.a treci i cetvrti oglasu su isti,taj od 102KS cini mi se da ima mehanicki ili powershift sa kvacilom sto se menjaju glavne brzine(ali nisam cuo da claas ima traktore sa takvim menjacima,ipak mislim da je mehanicki) a i zbog cene,31 500e nije uopste skup za tu konjazu i da je sa mehanikim menjacem. Ovo je samo po mojoj nekoj proceni,ostavljam na ostalima da prokomentarisu :D
Zanima me da li neko zna,moze li se dodatna oprema kupiti,npr.board comp.?
Imam vec traktor pa bih hteo da dokupim i sam da ubacim.Nisam pri kupovini naveo jer me nije zanimalo,a i bilo mLogo ::novac:: ...a sad mi izgleda kao dobra stvar pa me zanima.
 
r0uofs.jpg
 
Poslednja izmena:
Završeno oranje i lepotan u zmovnik.Utisci o traktoru su fantastični pogotovo u oranju.Traktor sa velikim, jakim i žustrim srcem.

30tghdw.jpg
 
cim su kupili renouovu fabriku traktora i nalepili svoju nalepnicu i obojili u svetlo zelenu boju.postoje ali su narandzasti i na njima pise Reno
 
Zrenjaninac ne mora da bude ovo što ti sad kažem,ali proveri da li ti ide zadnji točak nasprem prednjeg u sinhron.Nešto mi je mali zadnji točak nasprem prednjeg.Kod nas ljudima zdrobi konusni u prednjoj vuči.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh