Claas

:D

Danas je zelenko dobio na probu jos jedan prikljucak-tanjiracu Vogel&Noot V28 koja je po kontrukciji ista kao Consumova (bas se pitam kako to??). Nazalost kisa nas je omela u poslu pa nisam uspeo da nacinim kvalitetniji snimak. Zbog greske u hidraulicnom prikljucku (brzoj spojnici) tockovi nisu mogli biti podignuti vislje u radu a i ovako je tanjiraca isla dovoljno duboko na njivi gde je uradjen vec jedan prohod. Ponasanje traktora procenite sami. Tegove sam skinuo a zemlja je prilicno sabijena i neravna pa se zato javlja poskakivanje na nekim delovima parcele...

jel si pregledao lezajeve na toj tanjiraci posle takve voznje:haha:
 
Ajdeee ajde tebe jebava ono C na Claasu pa bi video da nisi upravu ::namigivanje::


:haha: :haha: . U pravu si necuje se nista unutra samo znam da nevolis John Deere-a pa malo da te zaj...... Ej, ako bi mi rekli da nevalja i onda biste kupili claasa ili nesto drugo? Stvarno meni se swe vise i vise svida,nisam mislio da su tako dobri traktori. Koliko RS si uterao u njega? Mi 1050, valjda sutra dolaze bice veliki servis.Swe ulje,antifriz,filtere menjaju, i valjda pustimo u rad tucana. Samo neznam kolko iskljicivo kesss Sigurno nekih 70 000 RSD
 
Hahahhaha ja mislim da su oba pomenuta zelenka dobra iako neki pristalica marke sa zutim tockovima. :osmeh:

Ako nemas na lageru nista od ulja za njega onda ce biti malo ::novac:: koliko si ti naveo...
 
2cypjd2.jpg

fbb77c.jpg

344ef4j.jpg

nxjn2q.jpg
 
1z5hh6w.jpg


Nedavno se upalila elektronika na claasu bar sam tako cuo i evo do cega je doslo. Kazu da je vrednost traktora i prese 200 000 e
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu majkumu. Dobro je sto sam ja napravio casko osiguranje na kombajn. Nedaj boze ali nikad se nezna.
 
Samo jedno...zasto je traktror potonuo u zemlju pola metra?vidite kao da je proklizavao...
 
Samo jedno...zasto je traktror potonuo u zemlju pola metra?vidite kao da je proklizavao...

Ne znam zbog cega je ovaj, ali sam video kad su vatrogasci gasili jedan slican, gasili su ga par sati, ali kao da nista nisu radili, a toliko su nakvasili njivu ispod njega da si mogao da propadnes 50cm ako stanes nogom na to tlo, a traktor je upao i dobrih 1m.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh