Claas

Tonči, da li si već menjao tu osovinu? Da ti nije taj remen pretegnut?
 
Kolega od kog sam kupio je mjenjao sve prije tri godine, guma, osovina i ležaj. Moguće i da je pretegnuto. Ali to jedino pogon hidropumpe kad on nema španer sa fedrom ili?
 
A ono široko remenje? Ima ih dva, ako dobro vidim, koji idu na tu remenicu + remen za hidro pumpu (ali on sigurno nije uzročnik). More bit' i da je loš kvalitet osovine.
 
A moguće je puno toga, ide sve novo, od plastične pikse, pa osovina, ležaj, remenica, sve u balans pa ćemo vidit. Jel mi može tko slikat kako je stajao senzor broja okretaja, otkinulo mi ga je.
 
Kod mene na 98 sl iz '89 god. sa M.B Om 352A motorom nema tog senzora.Zato sam te i pitao da li je Maxi ili VX pa sam pomislio na senzor obrtaja bubnja koji se nalazi sa te strane.
 
Da, da imaš četvorokanalne remenice kao na Megama.Svi delovi i remenje su ti 50% skuplji u odnosu na 352 motor.Jel uzimaš delove iz originala?
 
Ipak će bit Koyo ležaj. Bit će rađena, pa kako bude. Radi mi majstor koji ih je već radio, pa nisu dalje pucale. Vidit ćemo.
 
Jako teško ga je nabaviti. Ako se može, dugotrajno je, ali mislim da bude kroz dan ili dva, već sam zvao sve moguće.
 
Gde mogu da nabavim ovakve spojke?
(Osim Almex-a)
4eb2277ae3374705bbc8be50903d53b4.jpg
719d0a82d6b13b2020f5f8c5c8699be5.jpg
b158ba6005c91e9db76f1948a6e6728c.jpg


Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh