Claas

Koja je fora sa oznakom caterpilara i bojom caterpilara za kombajne claas lexion u americi :haha::haha:
 
Oznake ne znam kako idu, znam samo da su jednaki CATERPILLAR i CLAAS kombajni, ali da se pod CAT imenom prodaju super, jer je "americki" dok se CLAAS ne prodaje, jer je "europski". Amerima je americko uvijek na prvom mjestu, pa nek im bude i zuti CLAAS ;)

Oznake su nesto drugacije, al isti kombajni.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pUSRDeytSk4[/youtube]

Edited by Mityoo: Dodati youtube tagovi
 
Zavrsena je ovogodisnja sezona kombajniranja. Claas je skinuo 370 Kj ( soja i kukuruz ) i prezadovoljan sam kako je sve odradio. Pre pocetka sezone sam mu promenio ulje i sipao sam mu do maksimuma i posle 350 KJ je ulje bilo malo iznad minimuma. S obzirom da ima 5500 radnih sati to je zanemarljiva potrosnja ulja. Propao mi je jedan lezaj na slamotresu i jedan na transporteru cistog zrna i riknuo mi je anlaser. I desila mi se jedna glupost: Odvrnuo se i ispao jedan sraf koji sluzi kao spaner lanca u grlu i lanac je preskocio dva zrna pa sam morao da skidam grlo da bi lanac vratio na svoje mesto. to je to.....
 
Claas je stvarno masina ..Bas gleam ceneu nemackoj recimo da lexion 560 kosta 115000e sa zinim adapterom strasno koliko su jeftiniji tamo kombajni naravno to su sve polovni kombajni ali ocuvani su koliko god jemoguce :bravo:
 
E ljudi jel zna neko gde moze da se kupi relativno očuvan klasov kombaj ne stariji od 92g heder 4,2-4,5m(zitni) ne skuplji od 15000 evra?
 
za te pare mozes da kupis samo katalog rezervnih delova al ne stariji od 92god.,jel znas ti druze koje su cene klasa tog godista ocuvanog,minimum 40.000 eura :cao:
 
za 20.000 mozes da uzmes dominator 76 iz 81 do 84 god. sa hederom 3.6 do 3.9 u srednjem stanju pomalo i ocaravajucem :ppozdrav:
 
Fala vam ljudi na informacijama ali najverovatnije cu uzeti zmaja onda, posto mi tako mator netreba a i nema on sta kod mene da radi jos uvek... al u buducnosti ko zna.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FaPd6LbzAZ4[/youtube]
Post je spojen: [time]Sun Nov 8 10:39:44 2009[/time]
_________________________________________________
novi claasov kombajn

Edited by mityoo: ubaceni voutube tagovi
 
Da li znate gde ima ovako nešto da se prodaje,tj.kupi :cao:
nlzbf7.jpg
25ujl94.jpg
 
@stiv
az7yuq.jpg

moja dika...
Trazio sam u nemackoj,austriji, svicarskoj i na kraju kupim u tvom komsiluku. Trgovac ko trgovac ali mogu ti reci da sam prezadovoljan sa kombajnom, ako te sta interesuje nisam ti daleko.

@kiraj
78-ica
 
Nazad
Vrh