Claas

Meni je Panonstib merio vibracije na ležajevima pre 5 godina e sad možda bude nekom smešno ili ne ali svaki koji je dobio X sa kredom a nismo ga zamenili u sred rada nam je crkao pa smo se patili. Čak i za alternator je obelžen sa X i nisam hteo da diram kao u fazonu aj gde baš alternator,taj je crkao u prvih 10 kj od merenja i to u seleuškom ataru daleko od kuće.
 
Talianu, to nije smešno nego je sasvim logično i opravdano. Trebali ste zameniti ležajeve. Naknadna pamet je najskuplja.
 
Zameni sam ja većinu eto taj na alternatoru nisam i još neke koji su kao pristupačni,sve do jednog koji je obeležen a nije zamenjen je otišao.
Za smeh kažem pošto ovde na forumu ima ljudi koji ne vole tog čoveka i veoma ružno pišu o njemu ja u principu ako nekog ne volim ni ne stavljam ga u usta dok ga neko ne vadi iz usta.Ne ulazim dalje,meni je valjao i ja ga poštujem i sarađujem sa njim.
 
Većina na ga poštuje,samo što on ne poštuje ni sebe,pun mi ga qurac i njegovog olajavanja po celoj srbiji! Konkretno,kad sam kupio kejsa,a nisam ga zvao da ga pregleda(što ga je bolelo verovatno više od šamara),pričao svakom,koga god je sreto po srbiji,kako je budala sa foruma kupio traktor sa prolupanim motorom,troši bure ulja od zamene do zamene i slično,pa još preplatio....posle još ima obraza da me u oči pogleda ....svašta ona ženska stvar izbaci
 
Minđušar to je vaš problem međusobni i nemam nameru da se mešam u njega,prema meni je bio korektan i ne mogu ga omalovažavati zbog drugih.
Zato sam i napisao da će nekima biti smešno jer sam pomen njegovog imena izazove gomilu bespotrebnih postova.
Tebi brate niko nije pokloni novac za kombajn tako da se ne uzrujavaš za ono što kupuješ sopstvenim novcem,tvoj novac tvoj izbor,ostali mrš.
 
Gde da uzmem drvene lezajeve za slamotres a da nije Almex?

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Gde da uzmem drvene lezajeve za slamotres a da nije Almex?

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока

Baš sam danas pričao s kolegom koji na claas compactu muči istu muku... Jedna polovica drvenog ležaja je kod nas u trgovinama više od 10€. Na slamotres 43€ otprilike. Kaže da je jedva našao "blažujku" potrebne debljine pa će nositi da mu otokare kanale na glodalici za osovine u tim komadima.
 
Gde da uzmem drvene lezajeve za slamotres a da nije Almex?

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
Meni je nekad pravio jedan u STAPARU pitaj staparce za broj odlicno je radio kuvao blazujku u ulju bas je bio dobar kvalitet!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Cocija je, kao sto je Kiraj postavio. Radi i dalje u odlicnom kvalitetu, ja uzimam za setvospremac drvene i izdrze 200-250kj
 
Nazad
Vrh