Claas

Moj TX34 je od njega i kombajn je ispunio sva očekivanja. Vladu znam licno, a od njegove firme nabavljam sve delove, ulja i maziva za mehanizaciju. Izuzetno korektne cene i izuzetno korektni trgovci.
 
Evo cime se ja bavim zadnjih par dana..
xatn5i.jpg

29vcpr8.jpg

velk5g.jpg
 
Trgovac je po meni maksimalno korektan

ja sam kod njega uzeo korpu za kombajn,dva kombajna su dosla od njega u vs,svi zadovoljni

I kod mene mega 202 u Vilovo 204 i jos mnogo kombajna je proslo kroz njegovu avliju-cene jace ali i dobre masine. Nisam cuo negativan komentar a i delove nabavlja sto puno znaci

Moj TX34 je od njega i kombajn je ispunio sva očekivanja. Vladu znam licno, a od njegove firme nabavljam sve delove, ulja i maziva za mehanizaciju. Izuzetno korektne cene i izuzetno korektni trgovci.

I ja sam od njega uzeo sve Geringof adapter,korektan covek
Bili ste u pravu fin covjek.
 
А шта ти то значи пиши као човјек?то је под 1.
А под 2 пиши потпун пост ако већ хоћеш да кажеш нешто или објасни а не да нагађамо,пошто је претпоставка да је од ТВОГ меркатора јер имаш такав комбајн са којим си заузео поприлично страница у овој теми.
Под 3,мој пост није био увредљив него лична константација,тако да,ако ћеш да ми се обраћаш поправи бонтон.
 
Pa piši normalno "mogo si kupit uredan 142" to su mi najjaci savjeti koje netko moze dat na forumu, i totalno glupo nekome to rec, ja nisam postavio post da mi netko pise da sam ulozio previse para i da se to meni ne isplati, to je moja stvar, da zauzeo sam stranica ne znam sta je tu problem, opet ispada da sam ulozio novaca i novaca, ja sam s tim kombajnom zadovoljan posto on ima godina i godina i dalje sluzi, prodat se nece nikada barem dok je mene, moze i drugi doci ali on ostaje, drugog sam kupio ljetos cisto za djelove prodo motor s njega i kabinu i vratio svoj novac ovo drugo ostaje da stoji, i ovaj heder ce u prodaju naravno ..
 
Pa piši normalno "mogo si kupit uredan 142" to su mi najjaci savjeti koje netko moze dat na forumu, i totalno glupo nekome to rec, ja nisam postavio post da mi netko pise da sam ulozio previse para i da se to meni ne isplati, to je moja stvar, da zauzeo sam stranica ne znam sta je tu problem, opet ispada da sam ulozio novaca i novaca, ja sam s tim kombajnom zadovoljan posto on ima godina i godina i dalje sluzi, prodat se nece nikada barem dok je mene, moze i drugi doci ali on ostaje, drugog sam kupio ljetos cisto za djelove prodo motor s njega i kabinu i vratio svoj novac ovo drugo ostaje da stoji, i ovaj heder ce u prodaju naravno ..

Bravo,pre svega i da je sav truo svakako će odrati svakog 142 koliko god bila napucana.

- - - - - - - - - -

Gde se meri brzina vrsalice na biteru ili osovini slamotresa i koliko treba da ima obrtaja pri punom gasu motora,dominator 86 je u pitanju

Brzina nazovi vršalice je brzina bubnja,pri 2500 obrtaja motora-pun gas(start ili ler 1250 obrtaja) a slamotrese ti je Milovan objasnio.
 
Jednostavno sve sto znam radit sam se naucio na njemu, zadovoljan sam tim kombajnom, sada imam jos jednog, toga drugog sam kupio za sitne novce, prodao motor i kabinu i vratio svoje novce, heder se radi u fulu, na taj heder ce ici stol za repicu, a drugi u oglas, jos jedna stvar na taj heder sam kupio sve pokretne djelove nove, i opet se vidim u tome..
Da i sjecka me dopala s toga kombajna tako da, ja sam s tim sretan i zadovoljan .. :ppozdrav:
 
Evo cime se ja bavim zadnjih par dana..
xatn5i.jpg

29vcpr8.jpg

velk5g.jpg
Ovo sam jednom prilikom radio na hederu 3,9m od DOMINATOR 105 al sam se napatio I spiralu sekao I patos hedera I onaj talas iza kose sve novo ubacivao i one sanke dole ispod.
Takva je patnja bila da jos pamtim a sve radjeno za HVALA!!
I patos u kabini menjan, svi limovi okolo poklopci, patos u bunkeru, slamotresi, ladja, sabirna ravan
A ja bio mlad I mrsav svuda see zavlacio
BUKVALNO SMO DIZALI IZ MRTVIH TAJ 105 DOMINATOR

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Treba volit taj posao, netko tko ima vremena i znanja i dobar prostor cuda se mogu napraviti u kucnoj radionsti uz malo alata, ja volim bravarske poslove zato i radim to, da ne volim ne bih se zezao ovdje je samo patos radjen ..
 
Ma volim ja to da radim za sebe I za novac ali za HVALA bas nisam ljubitelj
Ta krpacina je posao crnacki i to nikad nemozes naplatiti dovoljno
Ja kolega tebe razumem u potpunosti radis sebi, polako lagano bez tenzije


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kupio bih klasa merkatora 60. Mozete mi reci reci neka misljenja o njemu i ako neko zna nekoga ko bi mogao taj kombajn da uveze iz Austrije ili da ima neki u dobrom stanju kod nas da se kupi!
 
Nazad
Vrh