Claas

Na koliko se menjaju istrosenosti sine bubnja,mega dominator ,lexion?
Na ovim starijim kombajnima minimum je 5mm,nove sine su 10,5mm.A,na novijim stvarno nexnam ali predpostavljam isto.Moje se istrosile ispod 5 ali ne vrsem nisko i lepo je izvrsavao ove sezone psenicu ali,vec za par dana idu u penziju.
 
Upit,
Dali postoji razlika između lexiona 410-415-420-430 osim u snazi motora, svi imaju 5 slamotresa?
Koliko radnih sati mogu da idu glavni delovi na ovim kombajnima - šine bubnja, limovi bitera, lanci uvlačnog grla i elevatora
?
A
 
Upit,
Dali postoji razlika između lexiona 410-415-420-430 osim u snazi motora, svi imaju 5 slamotresa?
Koliko radnih sati mogu da idu glavni delovi na ovim kombajnima - šine bubnja, limovi bitera, lanci uvlačnog grla i elevatora
?
A
Sve to to sto si nabrojao spada u potrosni materijal sto rece kolega Matic.A na pohabanost samom kombajna najvise utice vozac i odrzavanje.
 
I ono sto se vrsi. Izuzetno lose izvrsavaju cigle i kamenje.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Ma mislio sam u normalnim uvjetima pšenica i kukuruz 50:50,
više me zanima razlika modela 410-420-430 ako ima netko inform. osim snage motora
poz
 
Na lexionu kada se utvori krov od bunkera jel se spirala dize sama,ili kako se bunker puni ona dize ?
 
slike.php
[/URL] Evo jedne slike,bice jos.Znam da je zver od kombajna je vec jednu 208 imam.Ko je u prolazu nek svrati na cast.
 
Nazad
Vrh