Chat u svinjarstvu

Srbiji se otvaraju velika tržišta za izvoz svinjskog mesa​


A sada niko ni ne tovari . Ima ljudi što su prijavili utovar pre mesec dana kod lokalni nakupaca i još čekaju .

Lipsaj mago do........
 

"Kralj kobasica" prodaje mesnu industriju?​

Proda dođe kod nas i mi mu damo 10 -20 -30 000 ha zemlje da obrađuje , da se zanima
 
Sapatnik sta mislis zbog cega je doslo do ovog,da napomenem da nema sanse da su u srodstvu
a240e3a04b64c4dff6054b45434aac7b.jpg
a99c1f5347ad4a93cd1ba4a6f6a0f7c9.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Има једно дегенеративно стање код којег долази до неразвијања хрскавица и несрастања костију. Ово је што би се рекло 1 у милион. Ту не можете ништа да урадите, таква је тура. А што се тиче генетике не морају да буду у родбинској вези, довољно је да од нераста буде неко у сродству и кад тад се то испољи. Код мене на послу пре неколико месеци пар нерастова нас је урнисало са прасадима која имају килу.
Јесу сва прасад оваква или има и редовних?
 
Samo ova 2, ostali su normalni ali ja sam ubeđen da nema šanse da su u ikakvom srodstvu jer su sa potpuno različitih strana sveta
 
Сад сам био на састанку у вези афричке куге, једна велика фарма је заражена. У склопу делте. Обратите пажњу на биосигурносне мере.
 
Из овога текста се намеће питање па шта онда народ једе? Прасад увозимо, товљенике исто тако. Имате нешто у дефициту и још је цена слаба. Ко управља са економијом у држави слабу је оцену на факултету имао.
 
Nazad
Vrh