Chat u svinjarstvu

Pa najmanje ce biti tu 182din..cekam da mi jave kad kolju radman.
 
Poštovanje Maxo,
Svaka čast na rezultatu. Da li imaš evidenciju o konverziji hrane?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Pa nisam izracunao, ali tu je do 2.6kg
Videcu na kraju kako ce biti, ostala mi jos jedna tura za isporuku oni su imali ulaznu tezinu 20kg, tako da to cu ako da Bog najverovatnije za 20-25dana.
Ja nisam imao do sada tako nesto, sa ovim dnnevnim prirastima.Gledao sam slike 6aprila kakvi su bili i sada razlika ogromna, cisto da ne poveruje covek.
 
Ova danska genetika pomera sve granice sto se tice tovaNijedna tura ispod 129kg do 132 kg prosek.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jer to otisla i druga tura dali se ovo pisanje odnosi na drugu turu
Ta ce za 3-4 dana i to je to.
Iz te grupe koji su usli sa prosekom 20kg okruglo izmereni 106 dan tova najmani je imao 102kg a medju najtezima 120+kg.
Ali i u ovoj turi sa izlaskom 132kg prosekom ubacivao sam 10% sitnih tu 100kg jer u svaki boks imas skoro po jednog koji nije stigao sve na vreme da jede.
A inace vecina su imala preko 135+ kg.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Природни препарат против екто паразита и ув зрачења.
5c5c10585f23e16e3741300137c1a07a.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ta ce za 3-4 dana i to je to.
Iz te grupe koji su usli sa prosekom 20kg okruglo izmereni 106 dan tova najmani je imao 102kg a medju najtezima 120+kg.
Ali i u ovoj turi sa izlaskom 132kg prosekom ubacivao sam 10% sitnih tu 100kg jer u svaki boks imas skoro po jednog koji nije stigao sve na vreme da jede.
A inace vecina su imala preko 135+ kg.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

I sta kazes isplati se razlika izmedju cene iz otkupa i ovde koje si platio ako se dobro secam 400din za kilogram?Kakva su ti iskustva, posto svi kad cujemo da je nesto papreno skupo obilazimo tu robu?
 
Molim te napisi mi dimenzije boksa gde tovis 25kom ,jer imam u planu da preuredim stalu koja je sluzila za tov junadi ,moze i u pp
Нисам Маха али неће да шкоди а ако не шкоди можда помогне ....
По неким препорукама предлаже се да боксови буду 10 -15 ком (што су мањи да је боље)
0,75 m2 би требало да износи површина бокса по товљенику кад је решетка на око 30-40 % пода а када је цео под под решетком кажу да може и 0,6 м2
Тако је некада било када сам се ја распитивао за димензије и површину
 
I sta kazes isplati se razlika izmedju cene iz otkupa i ovde koje si platio ako se dobro secam 400din za kilogram?Kakva su ti iskustva, posto svi kad cujemo da je nesto papreno skupo obilazimo tu robu?
Pa vidi ovako,samo cu reci deltina genetika pa par slobodnih mesta i onda idu ostali.
Da, ima itekako zarade i na preko 400din, vise zarade ostalo na ovih preko 400din nego na onih iz otkupa na 260din-280din.
 
0.6-0.8 по товљенику. За 20-22 комада вам треба бокс димензија 3.8х3.8 или 4х4 метра. Са решеткастим подом и течном исхраном.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
0.6-0.8 по товљенику. За 20-22 комада вам треба бокс димензија 3.8х3.8 или 4х4 метра. Са решеткастим подом и течном исхраном.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Nismo stigli do tecne ishrane :)
 
Otisla i zadnja tura koja je usla sa prosekon ravnim 20kg izasla sa 127.5kg.
Uginuca da kazem da skoro i nije bilo, ispod 1% uginuca.
Sve u svemu ja sam prezadovoljan.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh