Chat u svinjarstvu

Koliko dugo su vec bile sprasne kad si ih kupio

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Recenomije 5 do 7 dana od kako su pripustale neresta zavisno kako koja.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Nece to jos da se vidi toliko znacajno na oko,jos ako su nazimice krupne i teske to je jos teze....

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Pa oko 120 do 130 kg su otprilike. Sacekacu jos neko vreme pa cemo videti.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Ultrazvuk se najbolje vidi oko 40 dana od pripusta. Nije lose ponoviti i sa 80 dana zbog moguceg povadjanja
 
Zna li neko koliko se ceni (i prodaje u selu) domaća svinjska mast po kg ?
Imam nešto viška, a ima i interesenata za istu, a ne znam cenu ?
U radnjama znam pošto je, ali to se svakakvim imenom može nazvati, samo NE svinjska mast...
Ovo je ipak domaći proizvod, napravljen za sopstvene potrebe, bez ikakvih primesa i normalnog mirisa za svinjsku mast, a ne ono što kupiš zapakovano u crevo ili plastičnu kanticu kod onog izbeglice Tajfuna iz HR !!!!!
 
Zna li neko koliko se ceni (i prodaje u selu) domaća svinjska mast po kg ?
Imam nešto viška, a ima i interesenata za istu, a ne znam cenu ?
U radnjama znam pošto je, ali to se svakakvim imenom može nazvati, samo NE svinjska mast...
Ovo je ipak domaći proizvod, napravljen za sopstvene potrebe, bez ikakvih primesa i normalnog mirisa za svinjsku mast, a ne ono što kupiš zapakovano u crevo ili plastičnu kanticu kod onog izbeglice Tajfuna iz HR !!!!!
\

Ja sam prodavao po 150din/kg
 
Davno su nekadašnji pariteti izgubili smisao, danas vladaju drugačija "pravila"....
Mene isključivo interesuje cena u selu, domaće svinjske mastu, napravljenu na tradicionalan način, od svinja iz sopstvene proizvodnje, a koja se koristi u sopstvenom domaćinstvu za spremanje hrane ?
Najbolje ako je neko od kolega prodavao mast, informacija iz prve ruke se traži...
Napomenuo sam da me cena po radnjama, mesarama i sl. ne zanima, znam i sam kolika je (spram kvaliteta je i dobra)....
Pouzdano znam da se proizvodi "za tržište" i ovi za "sopstvene potrebe" znaju drastično da se razlikuju...
 
Davno su nekadašnji pariteti izgubili smisao, danas vladaju drugačija "pravila"....
Mene isključivo interesuje cena u selu, domaće svinjske mastu, napravljenu na tradicionalan način, od svinja iz sopstvene proizvodnje, a koja se koristi u sopstvenom domaćinstvu za spremanje hrane ?
Najbolje ako je neko od kolega prodavao mast, informacija iz prve ruke se traži...
Napomenuo sam da me cena po radnjama, mesarama i sl. ne zanima, znam i sam kolika je (spram kvaliteta je i dobra)....
Pouzdano znam da se proizvodi "za tržište" i ovi za "sopstvene potrebe" znaju drastično da se razlikuju...

Ja ga prodajem 150 din/kg
 
Da li neko hrani tovljenike gotovim koncentratom?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko hrani tovljenike gotovim koncentratom?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
Ja bih voleo da cujem proizvodnu cenu tovljenika koji je utovljen gotovim koncentratom. Ja da nemam svoje komponente za stocnu hranu, sigurno nebi bilo ni svinja u avliji!
 
Nazad
Vrh