Chat u ovčarstvu i kozarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
definitivno nesto ne stima cim ljudi koji najvise znanja imaju ili su napustili forum ili su samo pasivni posmatraci,koliko vidim nije to problem samo ove teme
u interesu svih nas je da ovaj forum zivi i da i dalje ostane jedan od retkih posecenih foruma ovog tipa gde uvek ima sta da se nauci i kaze
 
To sve funkcionise na principu kako se njima dopadne ili ne,jako puno poruka nije brisano a trebalo je a za pojedine baned,kao sto rekoh "kadija te tuzi kadija ti sudi"Ako se zameris adminu i modu ko da te brani,niko,jer oni nemaaju kontrolore,Odlucuju kako su raspolozeni u datom trenutku,a o otvorenim temama da ne pricamo ima takvih gluposti da je i smesno i zalosno.Jedno je sigurno kad god se ukljucio neko od gospode veci haos nastaje negoli onaj koji su hteli resiti,kao policajac na raskrsnici koji uvek napravi vecu guzvu.Clanovi,njih ima jedno 20ak koji svakodnevno pisu ostali povreemeno navrate.Ni na sudu se ne sudi po kratkom postupku narocito ne onom ko ima nekakvu zaslugu
 
Costprimjer nam je Matke postavio
nego hoce li meni neko pomoci il ste svi prezaokupljeni tom polemikom jer i dalje je ovo tema o ovcarstvu
 
ranu dezinfikuj(jod,alkohol,sprej ili prasak za rane najbolje)onda lepo zavij zbog muva
i onda svaki dan previjanje ko za ljudske rane
kad malo zazdravi i zasusi,skines krpu a na ranu i oko nje stavis svinjske masti(na nju muve nece da napadaju)
 
Kad sam bio mali nije bilo tv ni drugih vidova zabave pa mi je deda pričao priče koje su uvek imale naravoučenije. Jednog dana sveti Petar išao sa svojim učenicima. U susret su im putem dolazile tri žene. Sveti Petar reče učenicima jedna od ovih žena je zla. Jedan učenik upita kako da znamo koja je zla? Kad su se susreli sveti Petar reče: Dobar dan zle žene. Na to jedna upita: Od kud ti znaš da smo zle? Naravoučenije izvedite sami. Mnogo bre bio pametan moj deda. Puno me je naučio kad su međuljudski odnosi u pitanju. A bio samo jedan običan polupismen seljak iz Tamnave.
 
E sarbanac to su ljudi i danas dan moj deda i ja imamo takve ondose prica covjek kao da mu se to juce desilo samo zdravlje ga izdalo godine sustigle
I lijepih i ruznih stvari sam se od njega saskusao i u tadasnja vremena su se totalno drugacije ljudi odnosili jedno prema drugima iako su bili dosta primitivniji nego danas
 
View My Video Kod mene danas prava akcija ja i buraz imali posla preko glave vadili korov iz jedne parcele nedavno sto smo kupili, sad je ravna ko stadion, sta bi mi preporucili da posijem tj. za sta nije kasno jer vec je proslo pola juna.......unaprijed hvala :D

---------- Poruka napisana u 22:22 ---------- Prethodna poruka je at 22:20 ----------

View My Video
 
Neću da odgovaram na pp. Odgovor je ovde. Pošto se postavlja pitanje mog znanja i morala. Ja nisam stručnjak ni naučnik već običan mali seljak. Neznam da sviram ni violinu al razlikujem ko svira dobro ili loše. Tako dal sam neznalica ili ne nebi trebalo da ocenjuju štalski radnici iz inostranstva. Što se tiče mog morala dal sam zlonameran ili ne reći će oni koji me znaju a takvih je sa foruma bar 10. Ja se ne slažem ni sa Dejanom 26 al je komunikacija na pp korektna i srdačna. Ako mi neko pronađe poruku gde sam napisao laz ili neistinu neću se više nikad javiti u ovčarskim temama. Što se tiče slika nemogu i neznam da ih postavim sa mob tel. Kome je do gledanjd dolazio je u Šarbane pa video. Ko god želi biće rado viđem gost u granicama mojih mogućnosti. Poz
 
Danas smo i mi prevlačili seno do 15h, ruke su nam do kolena, još sada pomogao bratu da tovari bale deteline.
Danas sam bio kod kolege vojvođanin-a u Srbobranu, pala je trgovina, sve pohvale za kolegu i njegovog brata. :ppozdrav:
 
Pazario se jedan jako lep ovnić, težine 55 kg, mešanac Ill de Franc-a i Virtemberga. :osmeh:
Časti komšija pošto sam ja bio samo posrednik, sutra idem po Heiniger mašinicu, kući sam od 16h, pa ko bude u prolazu neka dođe da proba domaću mučenicu iz 2010, mesto Stepanovićevo, 21 km od Novog Sada, početkom jula ću šišati jagnjad sa njom da vidim da li je to zaista tolika zver.
 
zao mi je sto su banovali Dekija sa foruma zbog toga sto mi je pre svega prijatelj,sve sto je rekao mirkopozega u vezi Dekija je sasvim tacno, kad su njega vredjali nikom nista,mislim da je obogatio poljo info forum i bio jedan od najboljih clanova uvek ucestvovao u temama sa odlicnim komentarima i slikama,posebno u nasoj omiljenoj temi i mislim da ona nece biti ista bez Dekija,sto je po meni najvaznije nije bio provokator,a sto je znao odgovoriti argumentovano na provokaciju svaka mu cast :)...ipak je on dr. za W
 
Ja sam svoje i janjce posisao jos prosle sedmice, mislim da je vec vrijeme da svako sisa jer velike su vrucine to treba svakom cobanu sada da bude prioritet..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh