Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedna tura od mene za ceo forum i raspolozeno drustvo.Dule nije Begecka jama,al i u dunavu ima po neka ribica:osmeh:Ti to najbolje znas.:ppozdrav:
 
Sta reci, a ne opiti se. Dosao sam oko podne sa jame, masa sveta i pecarosa je bila. Sutra idemo komplet, ja cu da pecam a one neka se suncaju na plazi i kupaju. Tura i od mene.:ppozdrav:
 
Sto bi rekli pazovacki Slovaci ovi pilicari sve neki sisljici.U prevodu volu popiti.Oli to do vrste posla,ili do vrste ljudi.U svakom slucaju dobro je.Zivi bili.:ppozdrav:
 
@SAMA

Hajde budi se covece, prosla slava treba pilice hraniti ne moze se slaviti tri dana.:spavam:
 
@robins
Ma ispalo je blesavo, posle moga posta dobija gospodja @Visnja opomenu kao da sam joj ja to namestio. Zato sam odmah tu zamolio urednika da pogleda malo kroz prste, ipak su to nase dame i nemamo ih mnogo. Ono sto sam napisao za lokaciju bilo je sala, nista ozbiljno a evo kako se zavrsilo.
 
jos malo..... ako mislis na Leskovacku ona ce od 29 ovog meseca, a ova moja nece pre 5 septembra....
Sacekacemo 5 septembar.Ima nas sigurno ,koji smo zeljni piletine.:haha::ppozdrav::haha:
A pa kolega robins sretno ti punoletstvo.:osmeh:
Da si ti nama ziv i zdrav,a godine nisu bitne.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
@robins
Ma ispalo je blesavo, posle moga posta dobija gospodja @Visnja opomenu kao da sam joj ja to namestio. Zato sam odmah tu zamolio urednika da pogleda malo kroz prste, ipak su to nase dame i nemamo ih mnogo. Ono sto sam napisao za lokaciju bilo je sala, nista ozbiljno a evo kako se zavrsilo.

Bre Dule, stalno praviš neke papazjanije.Ja sam mislio da si ti ozbiljan čovek.Hi:haha::haha:
Mislio sam da ti pošaljem zahtev za prijateljstvo a sada razmišljam :haha::haha: ali nema veze ipak ću da vičem :ppozdrav::ppozdrav:
 
E sad je bilo dosta.Ostavite čoveka na miru.Šta vi mislite da je nama lako nositi 58 ; 60 godina i gledati kako pored nas promiču zgodne gospođe i sećati se kako je nekad bilo lepo kad su nam namigivale a sad nam ne namiguju nego moramo da se dovijamo na sve moguće i nemoguće načine i da virimo kroz zamagljene prozore.Čekaj samo SAMA doći ćeš ti u naše godine pa ćemo da vidimo ko godine broji. http://www.youtube.com/watch?v=T-b-CiGEj_g
 
E sad je bilo dosta.Ostavite čoveka na miru.Šta vi mislite da je nama lako nositi 58 ; 60 godina i gledati kako pored nas promiču zgodne gospođe i sećati se kako je nekad bilo lepo kad su nam namigivale a sad nam ne namiguju nego moramo da se dovijamo na sve moguće i nemoguće načine i da virimo kroz zamagljene prozore.Čekaj samo SAMA doći ćeš ti u naše godine pa ćemo da vidimo ko godine broji. http://www.youtube.com/watch?v=T-b-CiGEj_g

Moja pokojna baka je lepo to rekla.Pitacu ja tebe,kad budes imao 75.Ja vam zelim da me pitate i to u zdravlju,MADA.
Dule prezive li izlet?Kako je bilo?
Ne uspevam da obrisem predhodnu.Molim slavljenika,da je obrise,kad bude u mogucnosti.HVALA
 
@SAMA

Pa sta fali suncobranu, ako si ti uopste gledao suncobran. Ko te ne zna skupo bi te platio.:haha:
 
Ma ne fali suncobranu,nego nadje ladovinu u ladovini.Pa ti si moj idol.Kad porastem voleo bi da budem ko ti.:osmeh::haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh