Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, ja ne tvrdim da je bio Srb sindum (Srpska pogibija), nego sam samo hteo da naucim. Onda je to od nekoga drugoga mesta staro ime. Hvala.:ppozdrav:
 
Mi od prekjuce palimo kaljevu u dnevnoj, i prijatno je. Videli ste sinoc u kratkim rukavima se moze sedeti, ali zato sam danas u radnji naj...o. Smrznuo sam se. Isao po robu, pa hajd necu dok se ne istovari a onda necu jos malo pa kraj radnoga vremena i nisam potpalio pec. Bilo Bogami posteno hladno.
 
Ma zima kao da je oktobar.:haha:A jesmo se i bili razmazili s produzenim letom.:osmeh:Samo nagle su to promene,nikom ne mogu prijati.:zli:
 
Vidim ja da su to vremenske promene delovale na mene. Juce se malo zanosim po dvoristu, kazem ja zeni da je to od pritiska, a ona da je od piva. :haha:
 
Ma na salasu piriiiii.:haha:.Ciga se ne boji zime,vec vetra.:haha:Dule,treba uvek imati dreger u kuci,da ne sumnjas da si bolestan.:haha:
 
Ma na zimu ima smrznute slanine,krompira u caksirama i bela luka,pa se nekako prezali uz kuvano vino i rakiju.Sta je ovo,od svega samo beli luk,a nejde solo.:osmeh::haha:
 
Seces lepo slaninu sa ostrim nozem i odmah je sa noza skidas u usta, a pored isecena prokola pa odozgo malo crvene paprike. Napolju sneg i duva, a unutra pucketa drvo u nalozenoj peci. Je..s grad i urbanizaciju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh