Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozete Vi da zezate, ali videcu Vas veceras kada se vratim u kucu (znam da mislite "Lesi se vraca kuci") pa kada zasednem i pocnem.:ppozdrav:
 
Ne moras zuriti :haha:samo ti zenskama zaradjuj.Nije tebi lako blazen medju zenama.:haha:
Kakva takva,al tvoja ruka dodje ko muska u vasoj kuci.:haha::haha::haha::ppozdrav:
 
E ljudi kako zene mogu da obrade to je strasno. Ostanem u radnji sa nesto malo pilece dvojke i otici cu u Silbas po robu. Kazem zeni da idem po robu, kad ona i mladja cerka me obrade da idemo i u Parage, tamo je seoska slava a pozvani smo. Nisam uopste imao u planu da idem na slavu, ljudi za 10 min. su bile spremne kada sam rekao da cu ici. Normalno ostavim prikolicu u Silbasu u mesaoni i produzim za Parage kod rodbine. Malo pre se vratili ostala roba u prikolici, sutra istovaranje.:ppozdrav:
 
Hej bre peradari, gde ste? Jel to praznite gajbu sto je SAMA kupio za opravdanje? Ma njega ni Dunav ne moze da opere, mora da je gadno zabrljao. :haha:
 
Tu sam.Ko danas nije popio gajbu ili litrurakije,da ne kazem sta.Zivi bili ja slavim sto duvaljka radi i istovarila vagon i kusur kukuruza za nepunih sat ipo.Vredi svaki cent.Ovim putem se javno zahvaljujem super moderatoru branku na pozamljewnoj prikolici sa siberom.Zlata mi je vredela,jer duvaljka ne bi dosla do izrazaja bez sibera.:ppozdrav:
 
Ja sam gledao u Backom Petrovcu preko puta zeleznicke stanice kako ta sprava radi i istovara prikolice.::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh