Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zeni me majko il tamburu kupi.:osmeh::haha:A becara.To ce te ozeniti.:cao:
 
Rdjavom pilicaru i dlaka smeta.dobro jutro dobri ljudi.Stigla jesen i u moj kokosinjac.Pada prava jesenja.
Evo i od mene nesto pametno.
 
@SAMA

Dobar ti je onaj sajt za odgoj pilica i uredjenje zivinarnika. Koliko je tvoj manji mislim zivinarnik:haha: ili veci od onih na sajtu? Opasan je i rizican posao na tako veliko. Ja bi valjda i spavaou zivinarniku, nikome ne bih verovao dok sam ne uradim i proverim. Sku..ao bi garant za dve godine kada bi radio na tako veliko. Svaka cast tebi i onima koji se usudjuju da na ovo vreme ulecu u takav posao. Ali valjda znate radnju i imate razradjenu semu, pa napred.:ppozdrav:
 
E a sto ja mrdam kalvom ko klaudije.To nisu posledice od maminog porodjaje,vec od pilica.Salu na stranu,stvarno je stresno.::samo bes:: i kad sve odradis kako treba,neko ti se poigrava sa cenom.za noc mozes izgubiti velike pare,samo na razlici u ceni.Za noc se nikad ne dobija,jel te ujutru o skoku cene niko nece obavestiti.pogotovo sam kupac,al zato kad pada,sve znaju.Al imam i ja vec neko iskustvo i vidim po njima,cista psihologija.Ili kad me zovu nekoliko dana unapred da naruce,jasno je da ih nema,pa koja pijacarka pre ugrabi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh