Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bitno je da se mi razumemo.::super::Nije vise ni omladina ko sto je bila,vojske ni nema.a o ukusima ne vredi raspravljati.:haha:
Kazu stariji ljudi da ni orasi vise nisu ko sto su nekad bili.:haha::haha::haha:
Zato nam pilici i curici brze napreduju.
 
Da znas da orasi nista ne valjaju. :haha: Pre neki dan sam ih lupao cak i jeo i nista. Samo se ogledaju u izlogu radnje, a nista konkretno.
 
Ma nije to muski problem.To je vise zenski.:haha:
Gde nam je Vebra,da mu se nije slika pokvarila:haha:?
 
Ne znam, kako sam pomenuo da mu je krvana slika dobra od crnjaka njega nema. Da nije otisao u podrum da je jos popravi? :haha:

A u vezi oraha znaci meni ne ostaje nista drugo nego ovo

 
Ma tu sam nego odluto malo da potražim štogod lepo po drugim sajtovima,ne bi li održavo sliku
- Dule bravo za ovu pesmu !
 
Pa i mi zivinari imamo dusu.Jel tako gospodo urednici?Po ceo dan s pernatima,pa da si malo damo oduska.:ppozdrav:
 
Ma imam osecaj da nas neko posmatra.:osmeh:Zamisli kakvi bi bili sa gazdom,kad smo vaki brez njega.:ppozdrav:Nek leti perije.
Sad ce i kolega iz Budjanovaca,samo da mu zena da.:haha:Mislim kompjuter.:ppozdrav:
 
Rekao sam a i ponovicu stav "foruma" dok u strucnim temama nema off topica i svadje i dok u chatu nema vredjanja i isto svadje samo napred,ko peva zlo ne misli !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh